Justice League: Crisis on Two Earths (2010) ☆ 👁

Az Igazság ligája: Két Földi válság

(Lauren Montgomery - Sam Liu)

amerikai akciófilm, animáció, fantasy

3,6

2021-11-22 21:37:28 The Cortez (3) #4

Az alapsztori jó, az akciók nagyjából rendben vannak, viszont a 2 legikonikusabb főhőst a klasszikus röhejes formájában jelenítik meg. A különböző marhaságokkal (mint például az amerikai elnök személye) tarkított cselekmény többször leül. Az alkotók elég időt szántak a főszereplőkre (itt is láthatunk egy pár másodperces, flashback-ekben ledarált eredettörténetet), odafigyeltek a faszán működő csapatdinamikára, ám az ellenségek kidolgozását láthatóan már nem izgulták túl annyira.

2013-08-29 22:39:34 tomside (4) #3

Szebben kivitelezettnek tűnik, mint a 2008-as elődje, hangulatra kb. the same, de a szebb látványra, a szimpatikus Luthorra és főleg Owlman kőkemény utolsó mondatára behúzzuk a jót. Élveztem.

2013-06-29 23:23:17 Victor Vance (4) #2

Ehhez hasonló történetet már láthattunk párszor a korábbi JL rajzfilmekben, mind gonosz alteregók, mind párhuzamos világok tekintetében, ennek ellenére bőven szórakoztató munka lett ez is. A történet és a dialógusok jól vannak megírva, az akciók DC-alkotásokhoz méltóan dinamikusak.
A csapaton belül is működik az összetartás, kapcsolat, senki sem sikkad el, az ellentétes oldalról viszont ez nem mondható el, Batman gonosz énje Owlman kap nagy figyelmet, az ő karaktere lett igazán elmélyítve – és az őt szinkronizáló James Woods is remek munkát végzett.

2012-07-10 18:09:45 Ninety-Four (4) #1

Gyönge négyes, mert elszórakoztatott, de valami hiányzott belőle. Viszont a zenéje nagyon tetszett.

Ez amúgy egy Aliens utalás akart lenni?