Dear John (2010) ☆ 👁

(Lasse Hallström)

amerikai dráma, szerelmi történet

3,1

2013-03-27 15:00:56 Glasseye (4) #6

Az elején túl gyorsank, kapkodónak találtam hogy rögtön összejöttek a főszereplők.. Viszont olyan fordulatokkal volt tele a film, amilyen ritkán van filmekben. Örültem hogy a végén végül egymásra találtak, de mégis olyan keserédes volt..
Nem értem valaki hogy választhatja a katonsaságot inkább mint a szerelmét. Szerintem Johnnak nem a csaj volt az igazi szerelme hanem a háború.. Ezért is tartottam egy kicsit unszimpatikusnaka férfi szereplőt..

2012-09-04 22:58:05 csirke (2) #5

Most ment a Film4-on, de annyira szar volt, hogy kénytelen voltam átkapcsolni az ITV4-re, ahol a Manhunter című középszerű krimi ment...

még sose könnyebültem meg ennyire ócska krimitől, mint most :D

2012-05-29 15:56:58 animus (2) #4

A háromnegyedénél feladtam, egyáltalán nem érdekelt, mi lesz a vége... Unalmas, kiszámítható, ráadásul ha ez még nem lett volna elég, közhelyes is volt. A zene sem tudta menteni...

2010-05-03 16:35:36 Hornyai Lili (1) #3

Klisé hátán klisé. Mintha valami "Romantic movies for Dummies" könyv alapján írták volna. És ilyen gyenge színészi játékot nem láttam már egy jó ideje, a csajnak két arca van, a fiú meg úgy beszél, mintha folyton részeg lenne. Mindennek tetejében az egész olyan unalmas és sótlan volt, hogy a plafonon lévő repedések jobban szórakoztattak. Pedig régen én szerettem Lasse Hallström filmjeit (legalábbis a Csokoládét, az Árvák hercegét meg a Gilbert Grape-t), de ez szégyenletesen nézhetetlen volt.

2010-04-10 12:10:04 Daemiaen (3) #2

Közepes melodráma épp, hogy nem Hallmark színvonalon, ami - gondolom én - talán Lasse Hallströmnek köszönhető, aki korábban már filmeket is rendezett, nem mellesleg Amanda Seyfriedet még fityulában is órákig elnézném.

2010-04-05 20:46:47 robertjordan (3) #1

Kár, hogy nem fordították le a címben a Johnt is magyarra. A "Kedves János!" talán becsalogatná a magyar nézőket a moziba.