Kiss the Girls (1997) ☆ 👁

(Gary Fleder)

amerikai dráma, krimi, thriller

3,2

2022-05-04 09:27:16 dittike (5) #9

Végig izgultam, hogy ki lehet a gyilkos.

2020-01-05 13:06:28 hollyaudreyanne (4) #8

Én eredeti hanggal néztem, ott nem volt hang alapján beazonosítható a gyilkos.

2010-06-02 23:10:43 bruce (3) #7

Öcsém így elkúrni egy filmet már szinkron szempontjából(ugyan úgy mint a közönséges bűnözőknél) lelövik a poént.Mondjuk én ilyen sorozatgyilkosos filmekben direkt szoktam figyelni a hangokra.Amúgy ez sem mentheti meg a néhöl röhejes és kliséktől bűzlő átlag thrillerektől.

2010-04-26 19:57:24 terika (3) #6

Csöppet lelomboztak engem is a lejjebb írt "bakik", azonban mivel tudtuk, hogy ki a gyilkos megfigyelhetővé vált a célszemély, a viselkedése, mit tesz veszélyhelyzetben, hogyan viselkedik akkor, ha személyét érintően felmerül a gyanú vele szemben esetlegesen. Bár abból, amit találtak hamar lebukott volna így ésszerű volt a tette, amit a végén művelt. Szóval nézőpont kérdése.

2009-08-01 22:35:39 "L" (3) #5

Valóban meglepő, hogy még csak meg sem próbálták eltorzítani a gyilkos hangját és emiatt tényleg szinte az első perctől tudható a gyilkos kiléte, mégis még újranézve is kellemes borzongás. Kíváncsian várom ezek után a Pók hálójábant.

2008-02-29 13:27:42 Dió (2) #4

Az lenne ugye a nagy csavar, hogy Cary Elves nem csak a gyilkost kutató nyomozó, hanem maga a gyilkos is. Valahol a huszadik perc környékén van egy jelenet, ahol Freeman beszélget vele a nyomozás kapcsán, és halljuk Elves hangját. Rögtön ezután a következő jelenetben a gyilkost mutatják, amint valamelyik áldozathoz beszél. Csak a süket nem hallja tisztán, h a két hang egy és ugyanaz. Nagyon úgy tűnt, h nem akarták, h a néző ezen a ponton még ne tudja meg a csavart.

előzmény: GothMan (#3)

2008-02-29 13:18:20 GothMan (4) #3

Igaz, már rég láttam a filmet, de hogyan is lövik le az elején a csavart? ;)

2008-02-29 12:52:25 Ágó (2) #2

Ott a pont!

2008-02-29 12:29:37 Dió (2) #1

Olyan vicces, h a film elején véletlenül lelövik a bazinagynak szánt filmvégi csavart, ilyet se sokat látni filmen. Meg ennyi krimisablont sem egy rakáson. Mindenesetre a film utsó jelenete (a tejes doboz) nagyon nagy, de más értékelhető nem nagyon van benne.