Itt vagyok (2010) ☆ 👁

(Szimler Bálint)

magyar rövidfilm

3,3

2022-11-10 00:45:50 Danesz99 (3) #14

Ez a film amennyire szar, annyira nem jó. És amennyire jó, annyira nem szar. De legalább a magamfajta "sutyerák" is magára ismer az ilyenben. Én vagyok az, aki ágyba teszi a leányzót, aztán magányosan elkullog, és a boltban a mögötte álló segíti ki. Konkrét eset, nagyon durva! Szerencsére fordítva is történt már: én is segítettem ki már embereket nemegyszer a kasszánál és engem is tettek már ágyba..

2020-05-27 08:34:25 dittike (5) #13

Szuper insomniás mozi, elég különböző figurákkal megspékelve.

2017-05-26 18:27:38 Sántha Orsolya (1) #12

Összefüggéstelen és még csak nem is hangulatos. Érthetetlen. Nem tudni ki kicsoda, mi miért történik és miért éppen úgy vagy miért egyáltalán.

2015-04-13 21:17:02 ryood (5) #11

végülis ez egy humort sem nélkülöző helyzetjelentés, a mai pesti-magyar fiatalok életéről..és nekem van benne valami "éteri"

előzmény: ryood (#10)

2015-04-13 21:15:50 ryood (5) #10

azért a balaton method-ot ne hagyd ki! az egészen más!

előzmény: somogyireka (#9)

2015-04-13 21:11:35 somogyireka (3) #9

Újra kell néznem az Oh boy-t, ott imádtam ezt a sehova sem tartó mozdulatot, a VAN-ban már kezdett sok lenni, itt meg pont betelt.

előzmény: ryood (#8)

2015-04-13 12:07:35 ryood (5) #8

ez a srác egy létező személy, tehát saját életét éli a filmben, állítólag tényleg alig alszik. és így él, ahogy a filmben. szóval egy jelenséget mutat be. az énekes csajt, a dalmát még régebbről ismerem, ő is pontosan olyan a filmben (iszonyú irritáló), mint amúgy. nem akar ez a film "nagy" lenni, viszont valamit mégis nagyon sikerült elkapnia ebből a mai pesti sehová se tartó nemistudommiből.engem emlékeztet kicsit a VANra is, meg lazán az oh boy-ra. és elég jó a humora is, úgy rendesen magukra ismerhetnek sokan.
én pont úgy voltam vele, hogy a végtelenségig nézném a csetlő-botló sztorijait, mintsem valami tipikus maszkulin macsó gyerek menetelését.

előzmény: somogyireka (#7)

2015-04-13 09:43:15 somogyireka (3) #7

Elég vérszegényke, és csak a "nagyon különleges film akarok lenni!" érzete hat át, miután megnéztem..
Mintha nem csinálna mást azért, hogy különleges legyen, mint egy kicsit elhülyíti, elügyetleníti a főszereplőt, és kiöli belőle az összes férfias magabiztosságot. Letéríti az ismert magatartási minták útjáról..(hogy az ember kb normális tud beszélni, ha elkezd egy mondatot nagyjából befejezi..) De ettől pont nem egyedi, hanem inkább kínos, fárasztó alakká lesz, akinek egyszerűen egy ponton túl nem érdekelnek a történetei.
A végén meg ez a fáramászósdi, na az meg pont nem kicsit közhelyes.

2015-03-25 10:07:41 critixx (2) #6

"Aki ilyen elbaszott üres szart csinál az vajon miért akar rendező lenni??"

Welcome to SZFE. :D:D:D

Egyébként szerintem ez a film szódával elmegy kategória.

előzmény: -senki- (#5)

2014-07-10 12:03:05 -senki- (1) #5

Aki ilyen elbaszott üres szart csinál az vajon miért akar rendező lenni??

2013-03-01 23:06:32 Jereváni Rádió (1) #4

Itt megtekinthető.

"Jó, bocs akkor, ha megyek dodzsemezni, akkor meghagyom a jó tojást, kösz."

"- Mi van veled?
- Hát, pompásan vagyok. Felvillanyoz, hogy ha nem történik semmi.
- Ma pont ez a nap van?
- Ja, milyen csodás napja van ennek a semmiségnek.
- Hagyjuk őket enni. Ebédidő van.
- Az. Csávókáim, jöttök?
- Hogy? Mi az a...
- Ó bocs…
- Ja, igazából volt sok szar.
- Nem vagy jó ember.
- Nem. Nem. Ha tudnám, mit akarnak szegénykéim, akkor, akkor lehetnék.
- Hát ki lát a madarakba? Én nem. Na de a kérdés komoly volt, hogy...
- Hogy kurvára ez van, hogy ööö az emberekbe sem ööö sem látom, hogy mi az, ami ártana nekik. Az az énekesnős, lehet, hogy neki az a jó, hogy ha ég. Kénben ég.
- Persze, mert neki az feladata.
- Hát mint egy, mint egy...
- Mint egy, mi?
- Hát, mint egy ilyen elrugaszkodás. Neki adnia kell."

Amikor a Fekete kefe nihilizmusa találkozik Mátyássy Áron legdurvább életszerűtlen dialógusaival. Egymásba fűzött, koncepció nélküli jelenetek, tehetségtelen színészek (a főszereplő valami irtózat pocsékul játszik), hangsúlytalan, papírízű szövegek. BLÖFF A KÖBÖN!!!

2012-05-18 08:13:29 manuva (4) #3
2011-12-16 16:30:19 Brumi (3) #2