Youth in Revolt (2009) ☆ 👁

(Miguel Arteta)

amerikai szerelmi történet, vígjáték

3,1

2017-02-10 09:32:30 noresz02 (4) #7

Remek kis tini-vígjáték. Michael Cera nagyot megy benne a sztori friss és pörgős, a gegek ülnek, hatalmas fazonok a mellékszereplők is, főleg a muter és az aktuális pasijai,(Jean Smart,Zach Galifianakis, Ray Liotta)de Justin Long is hoz pár kellemes percet a kis zacskó gombácskájával.

2011-05-17 01:22:05 kiDDny (4) #6

Ahhoz képest, hogy a könyv sztoriját csak nyomokban követi, én egészen jól szórakoztam rajta. Senki ne várjon egy nagy durranást, de egy egyestés kis mozinak igenis jó. Pár ötletből többet is ki lehetett volna ugyan hozni. De összeségében nekem tetszett.

2011-01-15 10:25:44 Gasz András (3) #5

Lázadó fiatalság:

Nálam is elég nagy csalódást keltett e film mint sokakban. Kevés volt az olyan jelenet amin röhögnöm kellett néha még dramedy érzésem is támadt pedig Cerától és ettől a filmtől az előzetese alapján sok vicces részt vártam. A film közepétől szétzagyvázzák a történetet Cera 'ikertesójának' megjelenésével. Akinek jeleneteinek nagy része végiggondolva lehetetlennek tűnnek. Azért az testszett hogy picit lazábban és azért szerencsére annyira nem Amerikai pitésen előhozta a film, fiatalkorunk szerelmi vadászatát. A képregényes rajzosított jelenetek annyira nem jöttek nekem be. Cera mostanában szeret ilyen fura filmekben szerepelni. A film első fele tetszett nekem igazán, utána már nem annyira, a műfaji és a történet felesleges s nem épp reális kavarásával.

2010-10-30 22:55:59 JuhG (2) #4

Trailer alapján vártam. Hatalmas csalódás, ahogy előttem is írták.

2010-06-03 17:00:22 yahooboi (2) #3

Kamaszkorom egyik kedvenc olvasmánya volt ennek a filmnek az alapja.Egy három részes regény,amiben egy 21.századi Adrian Mole naplóját követhettem nyomon,nyilván akkoriban sok helyzetet magamra értve.Szabadszájú,szexuáliscentrikus könyvek voltak ezek egy kamasz hihetetlen története arról,mikor lecsap rá a szerelem és a fa-szállító hormonok."Egyszer minden nő azt mondja majd,Nick-kel kefélni kell.
Sajnos a filmnek semmi köze nincs hozzá.Pár ismerős jóbarát felbukkan,de olyan érzésem volt,mint mikor középiskolában sz*rtam elolvasni az egész könyveket és csak a rövidített verzió volt meg.Hiányzott belőle a könyv gyilkos humora,amitől vártam a következő részt.Semmi vígjáték jellege nem volt,csak egy összecsapott tinifilm mindenféle vulgaritás nélkül,pedig azért a kamaszélet nem mentes a szextől meg a "farkas" ponéoktól.

2010-05-24 10:11:42 VVega (2) #2

Pár megmosolyogtató, és egyetlen hatalmas poén van benne, a köztes részek (aka a film 95%-a) valami rettenetesek. Vontatott, érdektelen nonszensz.

2010-05-20 19:52:07 myke7 (1) #1

Gondoltam kapok egy Superbad feelingű filmet, néhányat nevetek rajta és kész. Imdb-n 7 pont, igaz kevés szavazatból, de azért biztató, erre halál unalmas lassú pocsék az egész.