Hesher (2010) ☆ 👁

(Spencer Susser)

amerikai dráma

3,7

Hesher: Hol a mosókonyha?
T.J.: Az apám mindjárt jön...
Hesher: Hol a mosókonyha?
T.J.: Miért?
Hesher: Basztak már szájba?
T.J.: Nem.
Hesher: Szeretnéd?
T.J.: Ott van, hátul.

Hesher: Ti nem akarjátok, hogy itt legyek, én meg nem akarok itt lenni. Nem magam miatt jöttem, ő miatta jöttem ide. Megpróbált elmondani nektek valamit, de túl hülyék voltatok meghallgatni. Szóval, ha befogjátok a pofátokat, elmondom azt, amit akarok, és soha többé nem láttok.
Kiszereltem egy régi Chevy benzintankját. Fel akartam robbantani, hát felrobbantottam. De arra nem gondoltam, hogy a fém alkatrészek mindenfelé fognak röpködni. Majdnem megöltem magam. Amikor felébredtem a kórházban, a doki azt mondta nekem: "Fiam!". Erre én: "Ne hívj fiamnak, te seggfej!" Erre ő: "Levágtam a herédet." Elvesztettem a herémet. Totál bezombultam, ütöttem mindent, nővért, dokit, amire emlékszem. Bezsuppoltak a fiatalkorúak intézetébe, de én csak az elvesztett herémre tudtam gondolni. Mit kéne tennem? Úgy éreztem, meg kell keresnem, így elszöktem az intézetből. De nem találtam. Aztán egy éjszaka, ültem a klotyón, és lenéztem a golyóim helyére. Bámultam a lelógó bőrt, ahol a bal herém volt korábban, és akkor megláttam a jobb herémet, most először.Arra gondoltam: "Baszd meg, ember! A golyóm! Nézd már! Megmaradt az egyik golyóm!" Igaz? Most már jó, működik! Az Isten vagy a szenyó ördög vagy ki a faszom, meghagyott egy jó golyót! Megvan egy kibaszott herém, működik, ahogy a kibaszott farkam is!
Te elvesztetted a feleségedet. Te elvesztetted az anyukádat. Én elvesztettem a golyóm. Bassz, bassza meg!

HESHER WAS HERE