A Dangerous Man (2009) ☆ 👁

amerikai akciófilm, thriller

2,3

2015-06-16 09:13:52 Ninety-Four (3) #2

(Húsos ellenfél)
Stewie bácsi, mindenki kedvenc kedélygombóca újra beveti csibészes mosolyát és döbbenetes színésztehetségét, hogy egy kiadós pofozkodás keretében, a jószívű orosz gengszterrel az oldalán rendet rakjon a kínai maffia tagjai között. Néhányat közülük mondjuk irigylendő sztoicizmussal körítve húsdarálóba is dob, de egy akciófilmes neutroncsillagtól már csak illik elvárni egy jól előadott, mélységgel rendelkező karaktert (hát rétegek, na azok vannak rajta!). Különösen élveztem azokat a jeleneteket, amelyeknél átváltott a szokott "szellem-módba" és az árnyékban suhanva kerülte meg mindenféle irányokból a butus ellenfeleit. Gyanítom, hogy ezeknél a jeleneteknél a dublőre egy súlyosan kávéfüggő medve lehetett. Garantált szórakozás minden színvonalas mókára vágyónak!

2010-01-14 15:24:33 Ivan/ (2) #1

Sajnos Pista idei első filmje, finoman szólva is nagy csalódás. Sehol egy vicces bölcselkedés, a történet unalmas (néhol logikátlan és ostoba is) és álmosító, az akciók nemkülönben. Kár pedig a tavalyi gyöngyszemek után bizony igencsak város volt nálam ez a fim.

3/10 (ha nem Pista lenne a főszereplő repülne a nézhetetlen)