My Life in Ruins (2009) ☆ 👁

(Donald Petrie)

amerikai-spanyol vígjáték

2,9

2020-05-20 09:21:28 Ragemarci (1) #11

Vannak olyan filmek amiket nehéz elfelejteni és még napokig veled maradnak. Miután ezt megnéztem, azt vettem észre, hogy random szitukban néha felnevetek, időnként meg elpityeredek. Szóval, amit a film címe ígér azt maximálisan hozza is, a néző valóban úgy érzi utána, hogy romokban hever az élete.

2020-05-20 02:02:27 Ugor (1) #10

Valaki nagyon pikkel rám ott fent, a felhők felett. Vannak megmagyarázhatatlan dolgok, csupa misztikum az élet... este turkálok a DVD-k között, hogy valami jóval megjutalmazzam magam, és egyszerűen a kezembe akadt. Én ilyen filmet soha nem vettem. Nem értem, hogy került ide. De, biztos valami égi jel, vagy mi... meg akartam nézni, de ez a film olyan mérhetetlenül kínos, hogy nincsenek rá jelzőim. De kinyomozom holnap, hogy hogy került ide, ki volt az én rosszakaróm, az biztos!

2012-09-09 22:28:33 anyegin (5) #9

jaj, vegigrohogtem a filmet, vegre! Ha nem varsz tole semmit, meg jol is szorakozhatsz! De sokat nevetem, koszonom!

2010-11-09 18:19:31 Rea (4) #8

Nekem nem volt vele semmi bajom. Sok helyen nevettem is, egy jelenetet pedig megkönnyeztem. Aki látta, tudja melyikre gondoltam.

2010-04-20 21:04:00 st@rsky (2) #7

Még egy mosoly se ment, nemhogy nevetés.

2010-03-13 16:38:37 Elisabeth21 (5) #6

Szerintem jó film. van egy kellemes hangulata, én magam többször is megnéztem. Tény, hogy a férfi főszereplő inkább a testével hódít mint a tehetségével, de a többi szereplő jól játszik, és nekem a történet is tetszik. Inkább nőknek ajánlom.

2010-01-05 16:17:38 kulcsar03 (?) #5

Még "sajnos" nem láttam, de kapásból tudnék mondani 5-6 filmet ami szintén kiérdemelné ezt a nemes kitüntetést.

előzmény: Feriii (#4)

2010-01-05 13:52:07 Feriii (1) #4

nem vagyok egy nagy kritikus...általában csendben értékelem a filmeket...szám szerint ez a 3. kommentem... de ez a film valami akkora botrány számomra hogy az leírhatatlan. megszavazhatnák 2009 legszarabb filmjének...

2009-08-12 10:56:02 Andi0113 (4) #3

Én meg az Adventureland-on nem tudtam egyet se nevetni, ezen meg egy csomót röhögtem..:) Szerintem kifejezetten aranyosak a karakterek.

2009-08-12 10:34:49 Ivan/ (1) #2

Újabb dögunalmas humortalan vígjáték. A történet kiszámítható (bár ebben a műfajban ez nem akkora baj), a karakterek úgyszintén, a színészi játék borzalmas (Nia Vardalos a leggyengébb láncszem), a dialógusok fárasztóak. Röviden tehát, nem igazán tudtam találni semmit ebben az alkotásban, ami legalább egy kicsit is elnyerte volna a tetszésemet. Sebaj, legalább ingyé (premier előtti vetítés) volt…

1/10 (lassan kezdem úgy érezni, hogy az idei mozis felhozatal, valami piszok gyenge)

2009-08-07 13:21:02 Kremy (?) #1

Nem tervezem megnézni,elég volt már a görög nagycsaládos komédiákból. (a magyar cím meg egyszerre siralmas és nevetséges)

Az viszont felettébb vicces,hogy a 2 plakáton ugyanolyan a csaj feje. A haja,mindene.Mintha csak odakopizták volna Fő a változatosság.