Mary and Max (2009) ☆ 👁

Mary és Max

(Adam Elliot)

ausztrál animáció, dráma, vígjáték

4,4

Max Jerry Horovitz: Te vagy a legjobb barátom. Te vagy az egyetlen barátom.

Damien: Mary, észre kell venned, hogy nem te vagy az a csodakrém, amit a világra kenhetsz, hogy a ráncait eltüntesd.

(Mary megkérdezi a levelében, hogy Amerikában honnan jönnek a kisbabák: kólás dobozból? - Ausztáliában söröspohárban találják őket, Mary nagyapja szerint)
Max Jerry Horovitz: Sajnos Amerikában a kisbabákat nem a kólásdobozban találják. Megkérdeztem anyukámat, mikor 4 éves voltam és ő azt mondta, hogy tojásból kelnek ki, amit a rabbik raknak. Ha nem vagy zsidó, akkor a tojást a katolikus apácák rakják. Ha ateista vagy, akkor meg mocskos és magányos prostituáltak. Innen jönnek a kisbabák Amerikában.

Narrátor: Bár Max levelének halfej és narancslé szaga volt, Mary úgy itta a szavait, mint egy bögre betűtésztás levest. És nem volt ennyire izgatott, mióta Ralph nagypapó egy érmét talált az orrában.

Max Jerry Horovitz: Amikor fiatal voltam, kitaláltam egy láthatatlan barátot, Mr. Raviolit. A pszichiáterem szerint már nincs szükségem rá - úgyhogy csak ül a sarokban és olvas.

Mary szeretett krikett kozvetitest hallgatni fozes kozben es minden eteleben likorbol volt a legtobb.

PG

Vera mindig is bonyolult lelek volt.

PG