Argo (2004) ☆ 👁

(Árpa Attila)

magyar akciófilm, vígjáték

3,3

2019-09-18 11:52:36 dittike (5) #70

Végigröhögtem annyira készen volt.

2016-11-08 11:31:36 Charlie O'Brian (3) #69

Összességében egy közepest megér. Részben megjelenik Tarantino-s szociopata humor, amiért én nem rajongok hadd ne nevessek már jóízűen teljesen ártatlan emberek kivégzésén, még akkor sem, ha a film komolytalan. Ok, hogy mindenkit idegesít többé-kevésbé a mekis lány, meg a sültkrumpli ember, de lemészárolni őket mégsem olyan ízléses poén. , de vannak nagyon jó pillanatai. Van benne pár kimondottan jól eltalált poén, a szereplők is eléggé jók, bár a karakterek tökéletesen hiteltelenek, de a film keretei között (ti. gyakorlatilag önmaga paródiája a film) ez sem róható föl igazán. Minden amatőrsége és hibái ellenére a szereplői gárda följebb húzz (pl Kapa és Pepe... :D ) rajta. Önmaga paródiája, primitív, egyszer nézhető, de egyszer azért szórakoztató.

2013-11-02 09:39:49 Tenebra (2) #68

Megnéztem. Nos, nem is tévedhetne nagyobbat az a kritikus, aki az Isteni műszakot ehhez a filmszeméthez hasonlítja (volt ilyen). Ne, ne hasonlítsuk Bodzsár Márk remek, jól összerakott filmjét ehhez a förmedvényhez.

Ócska forgatókönyv, túlpörgetett, értelmetlen sztori, a lehető legbugyutább karakterek. Ez az Árpa Attila egy hatalmas dilettáns. Azt hisz, majd attól vicces lesz valami, hogy megállás nélkül káromkodnak benne. Elárulom: nem. Az elején a múzeumos akció még poénos volt, de már a legelső jelenetsorokban is látszott, hogy ez egy irtó rossz film lesz. De nem hittem volna, hogy ennyire alpári módon szar.

És persze feltűnik benne a mainstream színészek színe-java. Mindenki, aki a támogató, RTL Klub bulvárműsoraiban legalább egyszer feltűnt. S ezzel mindent el is mondtam. Ja, és az Emberség c. opusz sztárja, Bitskey Lukács is irtó pocsék. :D Ennyire erőltetett karaktert még nem láttam.

"Én nem nagyon ismerek más magyar valódi akciófilmet a rendszerváltás után. Tudtommal mind borzalmas volt. Európa expressz?"

Pontosan az Európa expressz jutott eszembe, már csak a lődözések miatt is. Ugyanúgy ferdén tartották ebben is a pisztolyokat. :D És ugyanolyan gagyi akciójelnetek voltak e filmben is.

Szóval kidobott idő. Jó, annyira nem rossz, mint a Szuperbojz például, de azért közelíti azt a minőséget. És jön a 2. rész! Jaj de jó!

2013-05-19 19:12:37 Atazzz (3) #67

Erős négyes, de ezt Tyson karaktere és dumái lendítik át a hármasról.
Ja és: Az üt először, aki igazán nagyot üt. És először.

2013-02-02 01:28:27 Nesselrode (5) #66

Huh most láttam, hogy kaptam rendesen.

1. Én nem nagyon ismerek más magyar valódi akciófilmet a rendszerváltás után. Tudtommal mind borzalmas volt. Európa expressz? Zuhanórepülés (az legalább próbálkozás volt, de nem nevezném szórakoztatónak). Ez nekem az.
2. Már elnézést: milyen más magyar filmre ülnek be a nézők? Mert rendben, persze rengeteg más magyar rendező van ebben az országban, sőt tehetségből sincs hiány. De amíg a magyar közönségfilmet az argó, a sas művek, és a 3 üvegtigris jelenti a valami amerikákkal, addig az eagle filmek (bármily szomorú) igenis összehasonlítási alap. Ha már a lehetséges jó magyar filmeknél tartunk: őszinte lelkesedéssel és reménnyel várom az "Isteni műszakot".
3.A funkciótlan káromkodással kapcsolatban: ennek a filmnek önmagában nincs funkciója a szórakoztatáson kívül. Igyekszik minél több embert szórakoztatni. ÉS amíg ebben az országban a legnézettebb TV műsorok a voice, megasztár, VV, barátok közt, stb. addig nem csodálkozom, hogy a rendezők káromkodással akarják eladni a filmeket. Ez legalább nem álszent.

Folytatás szerintem nem lesz, mert nem fogja tudni összeszedni a pénzt. Az Argo 1 kb 120 millió volt. Az argó 2 legalább ennyibe kerülne úgyhogy...

Szerintem magyar filmek tekintetében mindenkinek jó lenne picit leszállni a fellegekből. Nem azt a kort éljük, hogy évente kijön egy Ötödik Pecsét.

Bonnynak meg annyit, hogy ízlések és rokonok. Én jól szórakoztam rajta, csak úgy mint a Kontrollon, a Nyomozón.

Sajnálom uraim, nem hagyom az Argót. Cserébe bármikor megnézem az Aguirre-t,vagy a Hetedik Pecsétet, esetleg a Gázlángot. Ezek is nagy kedvencek. Na?

2012-11-03 11:00:24 critixx (2) #65

"1. Mert ilyen magyar film nincs még egy."

Tudtommal szépen lassan készülget a folytatás.

(Amúgy Árpa régebben valami lovagos fantasyt is akart csinálni, nem? Az MMK-val együtt ez a terv is meghalt?)

2012-11-03 09:08:01 MicaHiro (?) #64

Igaziból a második "érv" is irreleváns. Sas Tamás nem viszonyítási pont, mint ahogy egy másik film sem (osztályozás szempontjából). De még ha az is lenne, akkor is mindenki másként értékelné minden más film hozzá való viszonyát.

2012-11-03 08:58:42 BonnyJohnny (2) #63

hogy ha ez 0 mit adnak bármely sas tamás borzalomra?
Azokra egyest, erre kettest. De semmiképpen nem ötöst. De ha adnék is ötöst, akkor sem azért, mert nincs még egy ilyen magyar film, vagy mert jobb egy nézhetetlen szemétnél. Az első érv irreleváns, a második meg... a egyesnél a kettes is jobb... sokkal.

előzmény: Nesselrode (#61)

2012-11-03 08:13:28 Jereváni Rádió (1) #62

1. Hála Istennek.
2. Amikor filmet minősítünk, ne csak Sas Tamás munkásságához hasonlítsük össze, mert azt nem nehéz túlszárnyalni. Olyat, mint az Apám beájulna, szerintem még egy teljesen laikus ember is überelne.
3. A káromkodással önmagában nincs baj, a túlzásba vitt, funkciótlan káromkodással már annál inkább.

előzmény: Nesselrode (#61)

2012-11-03 02:02:51 Nesselrode (5) #61

Miért jó az Argo?

1. Mert ilyen magyar film nincs még egy.
2. Mert megmutatja, hogy van magyar filmgyártás sas tamás (így) után: most őszintén: ez, vagy vmely eagle t film?

Lehet fikázni, tele van filmes hibával, de annyira vicces, életszerű - aki nem gondolt még arra, hogy a mcdonaldos jelenetet újra játsza élőben, az nem is itt él komolyan, hogy szerintem nem lehet nem szeretni. Túl trágár? Menjetek le a népszínház utcába. Kérdezem itt a "nagy" kritikusokat, hogy ha ez 0 mit adnak bármely sas tamás borzalomra?

2012-02-09 20:11:20 PhilipMorris (?) #60

Hat év után újranéztem és földhöz vágott!Dőltem a röhögéstől sírtam.Az egész király úgy ahogy van,nem akar ez a film egy percig se komoly lenni,az egész egy állatkodás felsőfokon.:D Az már csak hab a tortán hogy csaPdával zártak;D

2010-12-21 11:59:09 from hell (5) #59

Mégis miért kedvelem, kedveljük ennyien ezt a filmet?
Az Argo abszolút amatőr munka.Ezáltal az olyan fontos filmes szempontok mint az operatőri munka, színészi játék, jól megírt forgatókönyv elég gyenge színvonalon és alig jelennek meg a filmben.Na de mégis, ha bármilyen üzletben megkérdezik tőlem, hogy van-e pontgyűjtőkártyám, azonnal elmosolyodok...(Pszicho nee, lécci!) :)
Ezzel el is érkeztünk az egyetlen fontos kérdéshez a filmmel kapcsolatban: nevettél-e a filmen vagy sem?! Ugyanis a film semmilyen más célt nem szolgál. A baráti környezetemben majd olyan gyakran idézik, idézzük az Argo poénjait, mint a Monty Python klasszikusait. A film nem akar többnek látszani, mint ami. Nyíltan lop ötleteket, egész jelenetsorokat legalább 5-6 filmből.S mégis ebben az esetben, magyar stílusában igenis eredeti, működik a dolog.
Mindenesetre két szereplőt érdemes kiemelni a hülye bagázsból: Balogh Tibit és Bodrit (Kovács Lajos,Scherer Péter) két olyan zseniális karakter, melyekkel egy Guy Ritchie filmben sem találkozhatunk.
Elképzelhető, hogy már nem bírnám végignézni a fimet elejétől a végéig, de a poénok és az atmoszféra felejthetetlen. Lehet a "Concipio", "Adjál öt sima hamburgert..", "Kemény leszek, kőkemény!", vagy a szextáns keresése jelenet, mindig megnevettetnek, és itt ez a lényeg!

2010-07-30 02:36:11 macattila (4) #58

Jó kis Guy Ritchie nyúlás tele jó dumákkal. Könnyed szórakozás.

2009-10-29 00:05:32 w.e.g.a. (3) #57

Egy nagy baromság ez a film, de annak jó:)

2009-09-28 19:56:25 Ivan/ (1) #56

Borzalmasan primitív és gyenge Guy Ritchie utánérzés magyar módra. Tény, hogy már Ritchie se az én világom, de az ő filmjeit azért különösebb szenvedés nélkül végig tudom nézni. Itt viszont azért erősen erőlködnöm kellett, a sok trágár és gyökér karaktert hallgatva és nézve. Ráadásul egyetlenegy poén se talált be nálam, így semmi se mentette meg, hogy egy végeredményben egy igazi bűntető filmnek könyveljem el eme csodát.

2009-08-26 00:50:07 ZoLeEe (5) #55

tipikus magyar humor... tele káromkodással meg debilségekkel.de nagyon bírtam amikor megfúrta a ciszternát a csávó...

2009-07-20 15:28:28 Semprini (5) #54

Egy szóval nem mondtam, hogy hagyd magad befolyásolni a sok jó osztályzattól (én sem szoktam hagyni), csak ne riasszon el a sok fikázás sem.

előzmény: Ivan/ (#53)

2009-07-20 14:54:44 Ivan/ (1) #53

Nem láttam még, mert valahogy nem hozott nagyon lázba. Oké nem rossz az átlag, de ha én személy szerint értékelek egy filmet baromira nem érdekel ki hányast adott rá (max megtekintés előtt, hogy tudjam mire számítsak).

előzmény: Semprini (#50)

2009-07-20 14:21:45 Olórin (2) #52

"csak hogy míg az egyiken tudsz nevetni, vannak benne élvezhető részek addig a másik egy abszolút élvezhetetlen flörtelem"

Ez valahol kőbe van vésve, mint isteni kinyilatkoztatás? Esetleg mint az élet egyik nagy igazsága? Mert ha nem, akkor ez csak egy vélemény, ami, mint tudjuk, olyan, mint egy segglyuk...

előzmény: dido (#51)

2009-07-20 14:19:10 dido (3) #51

A kettő között az az összefüggés, hogy itt az oldalon az a lényeg, hogy besoroljuk a filmeket 1-5-ig és mindkettő vígjáték szeretne lenni, csak hogy míg az egyiken tudsz nevetni, vannak benne élvezhető részek addig a másik egy abszolút élvezhetetlen flörtelem, akkor hol van az igazság, ha majd mindkettőre nézhetetlent add valaki.

előzmény: Ivan/ (#49)

2009-07-20 12:30:50 Semprini (5) #50

A 3,15-ös átlag ezen a fórumon (magyar közönségfilmről lévén szó) egyáltalán nem számít rossznak, és ha megnézed, a legkevesebben nézhetetlen-t adtak rá.
(Egyébként láttad a filmet? Mert kérdőjel van a neved mellett az osztályzat helyén...)

előzmény: Ivan/ (#49)

2009-07-20 12:07:31 Ivan/ (1) #49

Ugyan nem nekem címezted, de milyen összefüggés van a kettő között? Attól mert a Papírkutyák rosszabb film (szerinted), attól ez még nem lesz csak ezért jobb. Mindig lehet a rosszabbnál is rosszabbat találni, csak nem feltétlenül célszerű úgy megítélni valamit, hogy ugyan pocsék film ez, de azért ennél vannak nagyon trágyadombok is, tehát nem is olyan rossz a végeredmény.

előzmény: dido (#47)

2009-07-20 11:34:28 dido (3) #48

Azaz Papírkutyák, bocs,h kis p-vel írtam, habár lehet,h megérdemli. :)

2009-07-20 11:31:02 dido (3) #47

Cesare Gonzago légyszíves megtekinteni a papírkutyák c. filmet, mert ha erre nézhetetlent adsz, akkor arra mit?

előzmény: Cesare Gonzago (#46)

2009-07-18 22:16:19 Cesare Gonzago (1) #46

De, bizony sírtam - no nem a röhögéstől. Fájlaltam, hogy ez a termék celluloidra került, majd DVD-re. Vétek pazarolni a nyersanyagot.

előzmény: dido (#45)

2009-07-18 22:11:33 dido (3) #45

Ugyanmár ne mondjátok,hogy nem sírtatok a röhögéstől a rablós, a mekis, vagy akár annál a jelenetnél amikor "Tibiii, megkúúúúúr az áraaam!..."
3-ast simán megérdemel!

2009-06-26 09:27:52 critixx (2) #44

Apja egy gazdag producer, akivel gyerekkorában az NSZK-ban éltek. Ott is végzett el egy médiaiskolát, majd szintén apuci támogatásával bekerült az alakuló RTL Klub vezetőségébe '97-ben és egészen kb. 2003-ig ott harácsolta a pénzt. Azóta "rendez", imitt-amott producerkedik, meg nyomatja magát mint "média fenegyereket". Ja, meg írt (bocs, íratott) egy "lejárató könyvet" a Retekklubról. Gyerekkönyv?? Erről viszont még nem hallottam...

előzmény: gellert01 (#43)

2009-03-13 23:26:33 gellert01 (5) #43

Nagyon gyenge kis semmi ez az Argo. Elb***ott töketlenség és utánzás(utánozni próbálás) az egész. Árpa Attila pedig egyenesen egy senki. Ki ez az ember valójában? Utána néztem, ezt írja róla a sajtó(k)!:rendező,producer,gyerekkönyv író,kreatív igazgató, a média fenegyereke, közszereplő, plakátfigura...bla-bla... egy tipikus magyar idióta. Akár Való Világ-ból, vagy a BB-ből is jöhetett volna. Tehetségtelen.

2008-10-26 14:25:47 Ganz (?) #42

Elég gyenge magyar "akció-vígjáték"

2008-09-02 15:24:19 Fernando Mojito (5) #41

házibuli chilloutjának tökéletesen megfelel hajnalban, sörrel a kézben jót lehet rajta szórakozni, akár többszöri nézés után is.

2008-06-20 09:29:34 kcory (5) #40

Nagyon jóóóóóóóó :D

2008-03-24 14:29:24 mari-nuni bella muchacha delgado (3) #39

uninteligens és gyökér film.de azért vannak jelenetek amin röhögtem.ezért egy 3as.

2008-03-24 13:45:26 Jereváni Rádió (1) #38

nemtom ez a magyar humor vagy mi???...hihetetlen idióta

Ezzel a felével egyetértek, a másikkal nem.

előzmény: sucre (#37)

2008-03-24 13:25:38 sucre (5) #37

annyira vicces....nemtom ez a magyar humor vagy mi???
hihetetlen idióta,és ezért jó!!!

2007-12-26 23:13:24 Ivan/ (1) #36

miért bántjátok a filmet?

Gondolom, mert nem tetszik nekik:) Amugy itt van pár vélemény (amit általában hiányolsz) már. Olvasd végig őket és megtudod.

2007-12-26 23:10:14 mohás eszter (5) #35

miért bántjátok a filmet?a mekis csajos jelenet ott van...pontgyűjtökártya?milyen üccsit?:)

2007-12-14 15:42:06 Semprini (5) #34

Hú, látom, ez a film nem nagyon jött be itt senkimnek, hát akkor megyek is, talán csak annyit: negyedik megnézére talán még jobb, mint elsőre! XDXDXD

Balogh Tibi rulez!!! Ja, és Tyson! Meg Bodri!

Na jó, mentem...

2007-12-14 15:37:49 Dió (1) #33

Mint múlt héten kiderült, egy tanítványomnak ez az egyik kedvenc filmje, és egy teljesen racionális gondolkodású, korrekt ízlésű srácról van szó... hirtelen nem tudtam, mit mondjak rá, de azóta hallottam mástól is, h szerinte is jó... én nem mernék újra megnézni, mert valószínűleg előbb nyúlnék a kés, mint a távirányító után.

2007-12-14 09:21:17 GothMan (3) #32

Ahhoz képest, hogy magyar film, nem is rossz. Főleg, hogy Feró még a szülővárosom is megemlíti egy helyen... ;)

2007-12-13 22:10:58 Kremy (3) #31

Én sem utálom ezt a filmet,sőt volt ami tetszett benne...Ilyen egyszer meg lehet nézni,lehet rajta nevetni film...Nem világmegváltás céljából készült...

2007-06-12 22:05:46 Jereváni Rádió (1) #30

"Mennyünk kövezni Blájen!"

előzmény: wayage (#29)

2007-06-12 21:56:00 wayage (4) #29

Én szeretem ezt a filmet. Röviden ennyi véleményem. Lehet megkövezni:)D

2007-06-12 21:52:41 Gaby (2) #28

Ha jó mai magyar filmet akartok látni, amin tényleg lehet nevetni, de szól is valamiről, és ott még a káromkodás se ilyen szarul sül el, akkor nézzétek meg a Tesót!

2007-06-11 22:49:08 gyilkosvirus (4) #27

"A Pizzással összehasonlítani az Argót kb. annyi értelme van, mint dönteni afölött melyik a jobb: a szar vagy a fos? "
:D

Ezzel együtt én például a Pizzást képtelen voltam végignézni ellentétben az Argoval.

2007-06-11 20:26:28 Jereváni Rádió (1) #26

Már a szar is le van szarva - Az Argóra tényleg találó ez a Megáll az időből vett idézet.

Egyébként a Hukklét összehasonlítási alapként csak úgy vettem, hogy mindkettő újkori magyar film, a fejlődés pedig hát inkább a Hukkléra igaz (és akkor még finoman fogalmaztam). Persze a két film (inkább csak egy) teljesen más műfaj, de attól mert akció-vígjáték, még nem ok arra, hogy ilyen hulladékot készítsenek.

2007-06-11 12:48:31 Cesare Gonzago (1) #25

"Az Argót nem láttam..."

Egy borzalmas élménnyel maradtál szegényebb.

2007-06-11 12:17:42 Ivan/ (1) #24

Az Argot nem láttam, a Hukklet igen és utálom is rendesen, mindazonáltal deviantnak igaza van, h. két ennyire különböző filmet összehasonlítani hülyeség.

2007-06-11 12:08:17 deviant (2) #23

mélyen nem érdekel már... fikázni könnyen lehet bármit. :(

2007-06-11 11:03:56 Cesare Gonzago (1) #22

Akkor inkább a Pizzással hasonlítsuk össze az Argót? :D

előzmény: deviant (#19)

2007-06-11 10:55:49 Cesare Gonzago (1) #21

"Erről az új korról (kórról!?) a magyar filmnek, a magyar filmrendezők nagygenerációjának viszont gyakorlatilag nincs semmi mondanivalója. Vajh miért?"

Jogos a kérdés? Lehet, hogy a Nemzeti Kulturális Alap nem támogatná azt a "leleplező" nagyjátékfilmet? Netán nagyjaink tehetsége nem ér fel a kor (kór) megfilmesítésének magaslatára?

2007-06-11 09:34:21 zéel (?) #20

Már a szar is le van szarva...Ez tetszik! Na NEM a tényállás (mert tény: új barbárok kora kezdődődött!), hanem a találó megállapítás!

előzmény: Cesare Gonzago (#16)

2007-06-11 06:52:18 deviant (2) #19

jaj, nem már, ne vonjatok párhuzamot a hukkléval!

előzmény: Cesare Gonzago (#18)

2007-06-10 23:48:59 Cesare Gonzago (1) #18

A Hukkle is "nézhetetlen" osztályzatot érdemelt nálam, de az Argóhoz képest valóságos remekmű!

Hukkle: 2/10
Argo: 0/10

előzmény: gyilkosvirus (#17)

2007-06-10 23:40:04 gyilkosvirus (4) #17

Na most Pálfi György Hukkle-jét meg az Argo-t így összehasonlítani vagy akár egy lapon említeni is bizarr,teljesen más kategória a kettő.
(Portugált csak színházban láttam, a Dealert pedig megígérem h megnézem ;) )

2007-06-10 23:12:31 Cesare Gonzago (1) #16

A Quentin Tarantino- és Guy Richie-epigon Árpa Attila "filmjét" a tömérdek baszdmegezés sem mentette meg: az Argo a magyar filmgyártás - itt szándékosan nem írok filmmművészetet - mélypontja a Honfoglalás mellett, bár Koltay Gábor legalább elmondhatná magáról, hogy dilettáns.

A produkció láttán újfent az aczéli kultúrpolitika hívéül szegődtem, és a három T egyikéért kiáltottam, de hiába: szabadosságban tobzódó, hanyatló korunkban még ezt is megeszi a nép. Már a szar is le van szarva...

2007-06-10 21:52:53 Jereváni Rádió (1) #15

1. Nem kicsit, hanem NAGYON NAGY koppintásról van szó: Blöff, Ravasz az agy.. + Pulp fiction káromkodásai (minusz mindhárom film zsenialitása)
2. Igen, sajnos látszik, hogy magyar filmről van szó, illetve a SZAR magyar filmről: lenyúlunk pár szöveget, karaktert, írunk hozzá valami hulladék történetecskét + sok p, b, meg f-fel kezdődő szavakat teszünk bele, hadd látszódjunk keménynek, humor nincs, sztori nincs, karakterek nincsenek, stílus lebutítva kopírozottan, szponzorok meg vannak hogy jó sokszor lássuk őket a filmvásznon.
3. Ez a fejlődés? Így kezdődik? Ez a mélypont inkább (bár tudjuk mindig van lejjebb), gyilkosvirus inkább nézd meg inkáb a Hukklét, a Portugált, vagy a Dealert! Az már inkább fejlődés!

előzmény: gyilkosvirus (#14)

2007-06-10 21:42:29 gyilkosvirus (4) #14

Mit kell itt fikázódni? Egyáltalán nem rossz film a mai magyar filmes viszonylatban, végre egy új arc a filmkészítésben, nekem például már elegem van a rendezői székekbe bekövült de már évtizedek óta jó filmet nem csináló magyar rendezőkből. Lehet h kicsit koppintás, meg azért látszik h magyar filmről van szó, de a fejlődés így kezdődik.

2007-06-08 16:59:14 ussr (?) #13

Ugyan már, ki az, aki ezt elhitte. :) Én a mai magyar filmekhez már eleve kétkedően viszonyulok (tisztelet a kivételnek).

előzmény: Gaby (#12)

2007-05-23 17:18:50 Gaby (2) #12

Erre mondják: sok hűhó semmiért...Úgy lett beharangozva, hogy Árpa Attila egy fantasztikusan jó filmet csinált. Lehet, én értelmezem rosszul, de ez minden, csak nem az...

2006-11-30 09:45:10 deviant (2) #11

igen, szegény boll mester már bármit is csinál ő lesz a XXI. századi ed wood, pedih azárt ammyira nem rossz minden filmje, hogy nullásokat kapjon rá. mondjuk ez még nem menti fel az alól, hogy egy szerencsétlen gyökér. :)

előzmény: Ivan/ (#9)

2006-11-29 23:57:49 Olórin (2) #10

A Te lelked már menthetetlen:)))

előzmény: Ivan/ (#9)

2006-11-29 23:48:40 Ivan/ (1) #9

Jaj már, múltkor Uwe Boll filmet néztem mert mindenki szidja szegény embert, azt nem is volt olyan rossz a Bloodrayne. Olyan szórakoztató fostalicska kategória és a csajok igen jól néztek ki a filmben azért:) Ezekután pedig lehet az Argoban is találnék pozitivumokat:)

2006-11-29 23:39:51 Dió (1) #8

Érdekes hozzáállás, de ezt már mondtam :) Vegyél magadnak inkább egy szöges ágyat... az legalább csak fizikailag fáj, az agysejteid még meghagyhatja.

előzmény: Ivan/ (#7)

2006-11-29 23:36:44 Ivan/ (1) #7

Na ezt is meg kell néznem mostmár!:) Tudhat valamit ugyanis ez a film is, ha ennyire sok embert képes kiakasztani:)

2006-11-29 23:33:20 Dió (1) #6

Huh, de jó is neked, ha sikerült felejtened... én a moziban olyan infravénás beöntést kaptam ebből a rohadt hulladékból, hogy az életem végéig itt fog cirkumveniálni az ereimben, sokmindent el lehet felejteni, de ezt nem... a többivel maximálisan egyetértek :)

előzmény: Jereváni Rádió (#5)

2006-11-29 23:19:29 Jereváni Rádió (1) #5

Ez a film egész egyszerűen megsérti a kínzás tilalmáról szóló nemzetközi egyezményeket. Ez már a nirvána, az abszolót nulla fok, az extrapolálhatatlan tartomány. ha mégis megnézi az ember (mint ahogy tettem én is), akkor az agykárosodás megelőzése érrdekében 3 dolgot lehet utána csinálni: felejteni, felejteni, felejteni...

2006-02-05 21:24:33 Dió (1) #4

Ez az Árpa Attila fog még filmet csinálni? Ha igen, szóljon neki aki ismeri hogy inkább hasznosítsa a munkaerejét vmelyik másik iparban. Nem mintha lenne a sráccal bármi bajom, a filmével már annál inkább... Pozitívumként annyi hogy kétszer fordultam le a székről a röhögéstől (múzeumi üvegtörés, kocsilefejelés --> pirospont), és kb 5milliószor az unalomtól és a bárgyúságtól. Simán életem eddigi egyik legrosszabb filmes élménye. Nem sorolom fel hogy mi a rossz benne, mert tulképpen minden az. Valóban kár hogy 0ást nem lehet adni.

2006-02-05 13:44:44 magor (3) #3

Szerintem van benne néhány ötletes jelenet, viszont a történet gyakorlatilag kiszámítható, továbbá attól senki sem menő csávó, ha sokat 'bazdmegol', és egy film sem lesz ettől (ilyen szóhasználattól) jó, érdekes, vicces.

2004-12-31 23:01:34 kritikus király (?) #2

Árpa nem rossz csávó de a filmje olyan amatőr mint a szaros szar !!!!!!!!!

2004-12-23 02:17:34 stanleykubrick (1) #1

Ha lehetett volna 0-át adni, ez azt érdemelt volna.