Pump Up the Volume (1990) ☆ 👁

(Allan Moyle)

amerikai-kanadai dráma, vígjáték

3,6

2023-04-15 13:51:56 marcilu (5) #5

Ó, Christian Slater, csodálatos vagy!
Amúgy a film is szuper.

2016-09-08 19:34:16 dézi (5) #4

hogy ez mennyire jó volt, te jóég... korántsem csak fiataloknak vagy diákoknak szól szerintem, sőt. bármilyen rendszer vagy norma ellen lázadókra érvényes és hiteles, amit és ahogy mond, ettől lesz igazán zseniális. na meg tényleg vannak benne nagyon megragadó pillanatok is, pl. amikor ez a zene szól.

2013-01-19 23:29:17 VVega (4) #3

Újranéztem és felül kell bírálnom az alapkonfliktusról mondottakat, inkább csak annyiról van szó, hogy pár kínos jelenet aláássa azt, de ezektől eltekintve nagyon is megállja a helyét, hihető, átérezhető. Slater zseniális, a Samantha Mathis-szal alkotott párosa pedig abszolút kedvelhető, megvannak a film nagy pillanatai, marad a négyes.

2009-09-02 13:11:21 VVega (4) #2

Amikor Slater a mikrofon előtt nyomja a showt, vagy épp amikor az ő és Mathis kettőse van a vásznon, akkor zseniális a film. De a háttérben megbúvó alapkonfliktus egy vicc, és az alkotás többi része is átlagos. Slater alakítása azért egy négyest simán megér :)

2009-09-02 12:01:49 -senki- (4) #1

Fiatalabb koromban nagyon imádtam, de még most is jó. Érdekes, izgalmas történet, a szereplők is jók. Fiataloknak különösen ajánlom.