Blade: Trinity (2004) ☆ 👁

Penge: Szentháromság

(David S. Goyer)

amerikai akciófilm, fantasy, horror, kalandfilm, sci-fi, thriller

2,5

2020-11-24 17:07:34 Norbert Simon (2) #6

Majdnem nézhetetlen. Nagy kár érte. A legelső Penge filmhez képest ez jó nagy mélyrepülés!

2016-09-08 20:52:23 TomLion (1) #5

Ez a film valami BORZALOM!
Alig egy hete láttam csak, de ebből muszály volt készítenem egy Film Bemutatót! Ha valakit érdekel a film, de nem szeretné megnézni az itt megtekintheti!

2009-02-22 12:05:57 Cordelia (5) #4

Én kb 20x néztem meg a 3. részt! Szerintem zseniális! Az első részt is imádom, de a második hihetetlenül ócska. Akkora hülyeségeket találnak ki benne, hogy az már fáj.

2008-08-27 17:52:01 mchn (1) #3

Maximalisan kimeriti a nezhetetlen kategoriat.

2007-12-23 10:55:44 Film-fan (2) #2

Igazán hullámzó a Penge-filmek színvonala. A közepes első rész után következett egy eléggé jól sikerült második, de ez a harmadik rész hagy kivánnivalót maga után... Hogy ez minek tudható be az kérdéses, de én arra tippelek, hogy a rendezőnek David S. Goyernek jobb lett volna a kaptafánál (forgatókönyvírás) maradnia. Míg az első két részt azért többször is megnéztem, ez a film a DVD-polc legmélyére fog süllyedni... Elveszett Penge cool imidzse, az új társairól, a kissé dedós vámpír-írtó csapatról nem is beszélve. Ja az ellenfelek a vámpírok is elég dilletáns banda lett. Talán nem véletlen, hogy a fővámpír Drake is viszolyog tőlük..

2005-09-19 13:13:51 kery (1) #1

Annak idején nem sikerült Moziban megnézni, de utólag roppant mód örülök neki. Unalmas, klisékkel teli, nevetséges borzadály. Az első kettő után igazán nagy csalódás. A rendezői változatot választottam a DVD-n, így valószínűleg több volt benne az üresjárat és vontatottabb lett mint a mozi verzió. Alig vártam, hogy vége legyen....Wesley barátunktól sokkal többet várok...