The Devil's Tomb (2009) ☆ 👁

amerikai akciófilm, horror

1,7
★☆☆☆☆

2020-07-26 11:53:30 sptt (1) #8

Nem szoktam félig megnézni egy filmet. Ha elkezdem, akkor már befejezem, "becsületből is". De ez... Az egyik legrosszabb film volt, amit valaha láttam. Az utolsó 40 perc már csak "háttértévézés" lett, mert egyszerűen nézhetetlen. A célközönségre vagyok kíváncsi, kit akartak elérni? Amikor elkezdték a forgatást, amikor meggyőzték Cuba Gooding Jr-t, hogy ez egy neked való film lesz, amikor kiosztották a gázsit, amikor pénzt szedtek össze erre, MI VOLT A TERV?

2016-01-24 12:44:52 JohnnyJohnny (1) #7

Öröm volt nézni minden egyes percét. A szereplők egytől egyig, mint ha egy elmegyógyintézet megszökött betegei lettek volna. De tényleg, fogyatékos reakciók, idióta dialógusok, meg alapból egy érdektelen történet jellemezte ezt a cuccot. Az asylum filmeken legalább lehet röhögni, ezen még azt sem tudtam.

2010-06-13 20:10:13 Rea (1) #6

Ennek a filmnek se volt sok értelme...

2010-03-23 12:20:24 Ivan/ (1) #5

Ez is egy borzalmasan gyenge eresztés, de a másik rendezéséhez (Pandemic) képest valóságos mestermunka!

előzmény: myke7 (#3)

2010-03-16 08:21:28 opposition (2) #4

Tagadhatatlanul rossz film. Régen jó színészek szánalmas vergődése egy kritikán aluli forgatókönyvvel és egy apja árnyékából kilépni nem tudó rendezővel... csak azért nem nézhetetlen, mert el tudom képzelni, hogy majd az egyik késő este a film+ -on belenézek, ha nagyon nem lesz más a TV-ben...

2009-11-03 23:22:15 myke7 (1) #3

Akkor feltétlenül elkerülöm, ha véletlenül a kezembe (szemem elé) akadna, mert még 1 ilyen borzalmat.

előzmény: jutas (#2)

2009-10-28 23:35:35 jutas (?) #2

Van ennek a Jason Connerynek egy másik rendezése is :D. Pandemic (Végső stádium) a címe. Azt sem ajánlom senkinek. Sajnos a kettőt nem tudom, ha valaki össze fogja tudni vetni. Épeszű ember nem néz meg 2 filmet ettől az alaktól.

előzmény: myke7 (#1)

2009-08-22 19:51:05 myke7 (1) #1

1 pont, mert nincs kevesebb. Pocsék színészek, pocsék történet. Cuba G. Jr. is jelentősen lesüllyedt. Nem ajánlom senkinek. 0/10