Saving Shiloh (2006) ☆ 👁

(Sandy Tung)

amerikai dráma

?,?

Saving Shiloh (2006)

Ebben a részben rejtély nehezedik a kisvárosra. Találnak egy gazdátlan autót, és kiderül, hogy a tulajdonosa eltűnt egy kocsmai verekedés után, ahol Juddal került összetűzésbe. Az egész város Juddot gyanusítja, és mintha a jelek is az ő bűnösségét támasztanák alá, annak ellenére, hogy konkrét bizonyítékkal senki nem tudott előállni. Marty és a családja az egyetlen, akik hisznek az ártatlanságában. Marty Daviddel, a barátjával nyomozósat játszik, ami majdnem az életükbe kerül. Kiderül, hogy az egyre szaporodó lopásokért és a gyilkosságért is (mert előkerül az autótulajdonos holtteste) két szökött fegyenc a felelős, akiket aztán Martynak sikerül Csavargó segítségével elkapni. Marty kennelt épít Juddnak, mert sajnálja a láncra vert kutyáit. Judd ezt hol barátságosan, hol barátságtalanul fogadja. Egy nap Dara Lynn, Marty húga beleesik a hídról a folyóba, Marty és Csavargó pedig utána vetik magukat. Dara Lynnt sikerül kihúzni, de Csavargót elragadja az ár és a zúgó felé sodródik. Hiába igyekszik Marty, nem tud mit tenni. Ám ekkor Judd beugrik a vízbe és kihúzza a kiskutyát. Martyval kimondottan is barátok lesznek, és a város hősként ünnepli.

Film Év Átlag

A temetésem szervezem
Compliance (2012)
Szolgálatkészség
3,6
Tuesdays with Morrie (1999)
Leckék az életről
Junebug (2005)