Against the Dark (2009) ☆ 👁

Szemben a sötétséggel

(Richard Crudo)

amerikai-román akciófilm, horror, sci-fi, thriller

1,6
★☆☆☆☆

2013-09-15 12:31:31 gomez1000 (1) #9

Ez inkább C kategóriájú film...

előzmény: Ivan/ (#8)

2009-09-16 14:20:46 Ivan/ (2) #8

Igazi kuriózum ez a film Pista barátunk életében, horrorban eddig ugyanis még nem csillogtatta meg soha színészi tehetségét. Ám 2009-ben ennek is eljött az ideje. Maga a film, teljesen sekélyes és néhol teljesen logikátlan. Pl. a karakterek megírásával sokat nem vesződhettek, mert nevükön kívül sok más nem tudunk meg rólunk. Ellenben viszont pozitív, hogy zombikból vannak szép számmal és b-filmes szemmel nézve egész korrekten néznek ki. Az akciókból szintén szép számmal kapunk, és e mellett rengeteg bunyó és lövöldözés is tarkítja eme csodát és így a produkció üressége ellenére is egy kellően szórakoztató kis trash kerekedik Szegál eme filmjéből.

2009-08-09 16:09:40 gellert01 (?) #7

:-) Segal zombivadász? na ilyen sem volt még. LÁTNI AKAROM!

2009-05-16 00:57:22 Tray (?) #6

"első olyan zombis film, ahol már komolyan a zombiknak drukkoltam"

Ha Seagal volt benne a zombivadász, akkor ez teljesen normális reakció.

előzmény: Magnificat (#5)

2009-05-16 00:45:00 Magnificat (1) #5

Noha nézhetetlen, de olyan dolgokat tartalmazott, amire nem tudtam 1-est adni (ettől még nézhetetlen maradt). Ilyen pl, hogy az első olyan zombis film, ahol már komolyan a zombiknak drukkoltam :) Az is hihetetlen, hogy végre nem minden zombi volt teljesen sík hülye, voltak jó ötleteik, sőt meglátásom szerint okosabbak voltak mint az emberek (nem volt nehéz :D). Ezt leszámítva hihetetlen rossz film, csak ajánlani tudom :D

2009-03-22 22:27:56 Dimitryj (?) #4

Te jű isten én márt a trailer alapján eldöntöttem ezt meg sem fogom nézni (soha). :D

2009-03-09 07:40:00 goromba (1) #3

Ez a film egy csuda!
Seagal mélypontokból álló karrierjének egyik fényesen ragyogó csillaga.
Semmi értelme az egésznek, viszont emellett még unalmas is.
A Mester meg most már nem igen tud mélyebbre kerülni.Hihetetlen.És nézhetetlen.

2009-03-03 21:31:09 Jereváni Rádió (?) #2

"amitől nem szabad nagyon sokat várni"

De most tényleg, Segal Pistától mikor lehetett sokat várni? :D

előzmény: Ivan/ (#1)

2009-03-03 20:59:42 Ivan/ (2) #1

Nagyon kemény kis trailere van:) Tipikusan olyan filmnek tünik amitől nem szabad nagyon sokat várni és akkor jól szórakozhat az ember rajta:)