Groove (2000) ☆

Trend

(Greg Harrison)

amerikai dráma, zenés film

2018-12-06 12:16:38 polarbee (5) #8

Manapság is néha újranézem. Pont abban az időben voltam party-kba járó fiatal és tökéletesen visszaadja azok hangulatát. A legojbb film ebben a témában.

2011-11-26 10:47:41 Lasliegrand (5) #7

Nem mondom, hogy hibátlan film(a buzulós részeket nem tudom miért kellett belevinni... abszolút nem szerves része a témának és különben is fújjmár :D), de túlságosan közelebb áll ez az Underground E-zenei világ a szívemhez, minthogy hogy 5ösnél rosszabbat adjak rá. Pláne hogy ez a film dolgozta fel a témát a legjobban eddig.

2010-02-03 11:35:34 acidphase (4) #6

hajaj nagy zenei orgazmus az egész film..

csak azér sem a heaven scent-et hozom fel, bar az is megerdemelné:)

előzmény: progyface (#5)

2010-02-03 10:51:00 progyface (5) #5

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Nem kell ebben a filmben mély értelmet keresni. Próbál betekintést engedni egy olyan világba, amibe az átlag embernek soha sem lesz lehetősége bekukkantani. Ehhez a világhoz hozzá tartoznak a drogok is, nem lett volna hiteles, ha kihagyják ezt a részt. Szerintem jó szórakozást nyújthat bárkinek, aki egy kicsit is elvonatkoztat az előítéleteitől.
Nem mellékesen egy korszakos zseni is feltűnik a filmben (John Digweed), aki megint csak nem mellékesen azóta már kultikus lemezeket pörget a buliban. Ezt meg kell nézni, aztán még mindig lehet azt mondani, hogy borzasztó volt!

2009-11-05 21:29:56 hemill (4) #4

ugyanmár, nem akarta ez népszerűsíteni a drogokat, csak ezek hozzá tartoznak a kor bemutatásához!
ekkor volt warehouse (illegális) bulik aranykora, amit a film próbál hitelesen bemutatni.
bár a meleg dolog nem értem minek kellett

2009-09-26 12:45:08 simijohnny (4) #3

Tényleg nem rossz, sajnos azonban ehhez a party drogok "népszerűsítése" is hozzátartozik.

A végső üzenet: "Ha tegnap este ingyen betéptél és megmaradt a pénzed, az autópályán adj egy húszast a rendőrnek, hogy másokat is átengedjen a sorompón ingyen. Az extasy jó, használd!" :D

2009-09-26 12:39:38 critixx (?) #2

"Elektronikus zene kedvelőinek ajánlott darab."

Akkor én biztos meg nem nézem. :)

2009-09-24 22:06:43 1100101 (4) #1

Buli előtt: hangolódni, vagy utána: levezetni.
Elektronikus zene kedvelőinek ajánlott darab. :)