Repo! The Genetic Opera (2008) ☆ 👁

(Darren Lynn Bousman)

amerikai horror, musical

3,4

2019-03-27 22:17:56 slipknot (4) #11

Nekem azért időnként szekunder szégyenérzetem támad, az ilyen múltbéli megnyilvánulásoktól. Nem mintha nem tudnék manapság szeretni, vagy akár zseniálisnak tartani egy végtelenül megosztó alkotást :D. Amúgy az "vér darabolás" helyett, "vér, darabolás" akart lenni :D!

2019-03-27 10:18:36 tomside (?) #10

Pedig a “vér darabolás” kezdett érdekelni. :D

Ezzel amúgy sokan vagyunk így. Jó visszaolvasni a régit, mert látod a saját változásaidat. :)

előzmény: slipknot (#9)

2019-03-27 01:55:41 slipknot (4) #9

Visszaolvasva mindig megdöbbenek, hogy milyen véleményeket voltam képes kialakítani tizenéves koromban.... ennek ellenére ez a film nem rossz, sőt, musicalhez képesz kifejezetten jó, de közel sem annyira, mint azt évekkel ezelőtt gondoltam róla!

előzmény: slipknot (#7)

2018-07-05 22:44:54 BonnyJohnny (3) #8

Érdekes egy film. Egyszerre adnék rá zseniálisat és nézhetetlent, ami átlagolva közepes, pedig ez a film a legkevésbé sem átlagos.
Maradjunk annyiban, hogy nem élveztem túlzottan, de érdekes élményt nyújtott. :D

2011-05-26 15:55:56 slipknot (4) #7

na ez a film tökéletes! mindenkinek jó a hangja, minden karakter jó. a film hangulata nagyon király!!! gothic-us jövőkép, haffia szerű család a hatalmon, pusztulás, vér darabolás, remélem folytatni fogják!!!

2010-08-30 17:26:30 Mikkey (4) #6

juhúú, végre 1 sötét hangulatú, zenés film a sweeney todd óta! iszonyat jó betétdalokkal, komor látványvilággal! szupi!

2010-05-09 17:30:28 kiDDny (5) #5

remek film, kultusz gyanús a maga nemében.

2009-06-04 22:01:48 gringo (4) #4

zseniálisközeli film, ha kicsit beenyvezték volna az eresztékeket és jobban ügyeltek volna a nagybetűs Katarzisra, akkor ötös simán meglenne, így 4 egész valami.

2009-06-04 21:37:41 emőke (4) #3

Ahhoz képest, hogy musical, tetszett, ez már önmagában nagy dolog. A másik meg Paris Hilton, aki saját maga paródiájaként jelenik meg - na igen, ha hangja meg esze nincs is, humorérzéke az csak akad, úgy tűnik. :)

2009-04-27 22:11:58 Suhok (4) #2

Egy kis logikai baki:

Fejjel lefelé lógó szervadósomnak kitöröm a nyakát, majd kivágom a gerincét. De ugye a nyakkitörés roncsolja a gerincvelőt és pár csigolyát is tönkretsz. Kérdem én: mi értelme volt ennek?

2009-03-22 22:12:27 "L" (4) #1

Különös élmény volt ez, horror sci-fi musical (opera??) egy kis animációval fűszerezve a Fűrész 2-3-4 rendezőjétől. Ha túl tesszük magunkat előítéleteinken és tovább bírjuk 5 percnél akkor egy hihetetlen élményben lehet részünk. Remek hangulat, csodás dalok, remek hangú színészek (a címszereplő főhős különösen), s közben folyik a vér. Érdemes próbát tenni vele, kár, hogy a DVD kiadás megint egy zsák ßart sem ér, 4:3-as kép, stereo PCM hang. :( A film kárpótól, hajrá, nézzétek.