SubZero (1998) ☆

Batman & Mr. Freeze: SubZero

(Boyd Kirkland)

amerikai akciófilm, animáció, fantasy, thriller

2017-07-16 16:51:36 tomside (4) #4

Klasszikus kilencvenes évekbeli darab.
Amiről még nem esett szó, az a kiváló zene.
Kedves film, a főgonosz - eleve ez is mennyire kilencvenes évek szava nálam - egyébként egy szerethető karakter. A film az ő megmentéséről is szól, nagyon helyesen.

2014-05-06 09:12:45 Simpleton Larry (4) #3

Egész jó, de tekintve, hogy a karakter, amit (főgonosznak(?)) választottak igencsak erős, egy ilyen átlag-jó csupán közepesnek hat.
Plusz azt sem értettem, hogy Nora honnan került elő, hisz az (animált) eredettörténet során elvileg már meghalt.

2013-01-01 20:47:07 Victor Vance (4) #2

Remek Batman rajzfilm, még ha A rém álarca, vagy a Return of the Joker szintjét nem is éri el. A rajzstílus a megszokott, szép minőség, s mint a TAS, ez sem kizárólag gyerekeknek szól, a történet sem egy mindennapi gyerekmese, bár most a forgatókönyvírók nem erőltették meg magukat túlságosan.
Mr. Freeze pedig tökéletes főgonosz, az animációs film feladata egyébként többek közt az volt, hogy helyreállítsa a Denevérember rezüméjét a borzalmas Batman és Robin után. Ez a mű azonban köröket ver az élőszereplős alkotásra.

2010-07-29 21:00:27 Hannibal Lecter (3) #1

Maga a történet csontsovány, de az akciójelenetek és a gyönyörű rajzstílus megmentik a SubZerót az érdektelenségtől és a feledéstől.