Le notti del terrore (1981) ☆ 👁

(Andrea Bianchi)

olasz horror

3,2

2018-09-04 12:32:53 jackbau33 (3) #3

Tudom sokan nem szeretik de többtucatnyi trash-el a hátam mögött tudtam szeretni.Annyi eleme van ami emlékezetes,hogy reggelig lehetne sorolni:A próbababára hasonlító gnóm "kisgyerek" aki szexuális vonzalmat táplál az anyja iránt,a karakterek akik egymás után hozzák a rossz döntéseket,nevezetesen hogy a zombik ellen mindössze egy szöggel bevert léccel torlaszolják el a bejárati ajtót,a szobalány aki véletlenül se próbálja az odaszögelt kezéből a szöget másik kézzel eltávolítani,koporsótöltelékeink,akiket a reumás csiga sebességével közlekedő zombik mindig be/utolérnek.Ki lehet jelenteni tehát,hogy a zombik intelligensebbek mint az élők,mellesleg a mozgó kukacok lepte maszkjuk egész korrekt,olyan Fulcis..tényleg úgy néznek ki mintha a föld alatt rohadtak volna vagy száz évig.Szóval van erotika-csöcsök, gore, testnedvek jókora dózisban, logika már kevésbé de az olasz zombis cuccoknak ezek az ismérvei,így én itt ezt nem is hibának rónám fel.Valaki ezeket vagy szereti vagy nem,engem szórakoztatott,ezért 6/10

2010-09-03 09:30:16 Sterbend (4) #2

Szerintem igazi jó kis olasz zombifilm volt ez. A zombik is tetszettek.
Aki szereti Fulci-t, annak szerintem tetszeni fog. Ennek is megvan a maga bája és hangulata.

2008-12-30 12:55:28 ichi (3) #1

Olasz zombis horror elég "gyenge" zombikkal :(
Csak a zombi filmek szerelmeseinek :)