Underworld: Rise of the Lycans (2009) ☆ 👁

Underworld: A vérfarkasok lázadása

(Patrick Tatopoulos)

amerikai-új-zélandi akciófilm, fantasy, horror, kalandfilm, thriller

2,8

2020-05-09 09:00:51 MicaHiro (1) #15

Nem jut eszembe olyan szempont, amiből nézve vállalható lenne.

2020-04-07 21:11:47 Lady Ópium (5) #14

A legjobb rész, imádom a vérfarkasokat.

2012-02-01 13:24:53 Victor Vance (3) #13

A leggyengébb Underworld epizód az összes közül. Eme mozi történetére már az első két részben is kb. ötpercenként utalgattak, így nem csoda hogy az alkotók arra vetemedtek, hogy bizony nem ártana elmesélni ezt a sztorit. De hogy végülis miért érezték ennek marha nagy szükségét, miért is fontos annyira ez a sztori hogy egy külön filmben kelljen elmesélni? Fordulat nuku, eredetiség még annyi se, a szokásos fekete-kék vizualitás megmaradt, a rajongók örömére, de maga a film teljesen felesleges. Ettől még lehetett volna jó, hiszen rég láttunk már egy valamirevaló középkori, kardozós fantasy-t, de a színvonal kb. egy jobb Xena vagy Herkules epizódhoz mérhető. Nagy potenciál volt benne, kihagyott ziccer lett. Rhona Mitra személyes kedvencem a Kés/Alatt óta, jelenléte itt sem hagy különösebb kívánnivalót maga után, Michael Sheen nagyon jól játssza a szerepét, Bill Nighy mintha kicsit túlzásba vinné a mimikát, de sebaj. Egyszeri szórakozásnak valóban elmegy, csak ne gondolkodjuk azon a nézése közben hogy ebből a történetből micsoda epikus kaland-fantasyt lehetett volna kihozni. Akkor bizony jóval kevesebbet érne egy gyenge hármasnál.

2009-09-17 08:50:56 gellert01 (3) #12

Egyszeri szórakozásnak elment, se a sztori, se a technikai megoldások nem nyűgöztek le. A főszereplő csaj alakítása finoman fogalmazva is sz@r.
Az előző részekből megismert egy két arc felbukkanása viszont tettszett. Gyenge 3-as.

2009-06-06 22:36:09 arylacee (4) #11

Történetileg nem nagy valami, mondanivalója se sok, de nem is kell az legyen.
Engem a képek, a vizualitás nyűgözött le.
Hihetetlenül gyönyörű és csodaszép lett.
Egyszerűen élvezet nézni.
Nekem tetszett.

2009-05-31 16:14:59 manamana (3) #10

nekem ez a film egy 3-as nem több. Nagyon gyengének véltem!

2009-04-07 19:23:38 kulcsar03 (4) #9

Ez lehet, hogy azén hülyeségem, de pont azért is tetszett mert nem volt benne annyi vér mint az előzőkben :D A csatajelenetből viszont valóban többet és jobban ki lehetett volna hozni. Amúgy az alapstory nagyon tetszik. Javuló tendenciát vélek felfedezni ezért egy nagyon gyenge 4es.

2009-03-02 12:04:49 a6notes (2) #8

Az jut eszembe, ahogy a Rocko modern életében van egy rész, amikor moziba mennek, és ott van néhány trailer. Az egyik, egy vámpíros filmhez szól efféleképpen:
"Se nem új, se nem eredeti. Még csak nem is érdekes. De itt van!" Nost, ez a film nekem valami hasonló. Nem túl izgalmas, nem túl fordulatos, nem is igazán remekül előadott, de ahhoz elég volt, hogy ne aludjak el.

2009-02-17 22:13:35 Döglégy (3) #7

én végig élveztem nem volt vele különösebb baj,bár nem egy erős négyes,de nem érdemelte meg a hármast

2009-02-17 21:51:49 Suhok (2) #6

Nem nagyon nyűgözött le, szinte mindent megtudhattunk már az előző részekből, és keveselltem a vért. És halálra untam magam rajta.

2009-02-04 23:19:54 gellert01 (3) #5

Még nem láttam, de valahogy nem tetszik, hogy a főszereplő csaj Kate Beckinsale-re akar hasonlítani néhány plakáton, meg szerintem a filmben is.

2009-01-28 16:05:24 kery (4) #4

Kicsit rövidre sikerült, és a harcoknál kicsit zavaró volt a rángó kamera.

2009-01-24 14:52:54 terika (1) #3

...mert ez ilyen jó lett? :D

előzmény: Daemiaen (#2)

2009-01-22 12:27:38 Daemiaen (3) #2

Az egyetlen élvezhető Underworld epizód, szerencsére Len Wiseman közreműködése nélkül.

2009-01-16 14:09:24 Zalaba Ferenc (3) #1

ez biza bűnös szórakozás.