Baiohazâdo: Dijenerêshon (2008) ☆ 👁

Kaptár: Bioterror
Resident Evil: Degeneration

(Kamiya Makoto)

japán animáció, anime, horror, sci-fi

2,9

2011-06-27 21:42:37 JeszKar (3) #8

Adok neki egy gyenge hármast, de kizárólag az animáció miatt. Amúgy unalmas, zavarosé és van benne egy-két elég szörnyű jelenet. Mondjuk egész ígéretesnek indult, ha a film végig a reptéren játszódott volna, akkor talán ki lehetett volna hozni belőle többet is.
Amúgy nem folytatás, hanem egy másik adaptáció.

2009-04-07 08:11:56 goromba (3) #7

Hát én valójában igen szkeptikus vagyok az ilyen animációs cuccokkal, de ha összehasonlítjuk pl. a Star Wars-os klónos ANIIII!!!-s cuccal, akkor azt azért ez mindenképpen veri.Hamár filmből animácimációs folytatás.
Ami engem viszont nagyon zavart, hogy szerintem az csajok hóttegyformák voltak, nem?

2009-02-26 22:09:05 dhfear (3) #6

Resident Evil.Kérek mééééég =)

2009-02-24 09:47:52 "L" (1) #5

Sajnos értékelhetetlen kedvenc zimbes zombis franchise-om animációs "folytatása???" Holt gagyi...

2008-12-18 17:40:11 nagype (3) #4

Szerintem sem lett rossz, de sajnos azért van benne két nagyon idegesítő dolog.
Az egyik a már említett jelenet. (események szempontjából felesleges jelenet volt)
A másik pedig a többször elhangzó "közmondás", ami olyan, hogy inkább ne is idézzük. :)
kb ilyen:
"Ha nincs interneted, nem tudsz Kritikus Tömegezni". ;)

2008-12-10 02:14:47 Dimitryj (4) #3

Kicsit csöpögős, de szerintem egész jó lett. Nem a többi RE filmhez kell hasonlítani, ui nem azokhoz kapcsolódik, hanem a játék sztoriját folytatja.

2008-12-07 00:24:09 vadPINGvin (1) #2

Oopsz, kissebb javításra szorul az előző hozzászólás. A link helyett ez akart lenni:
...amikor bambiszemű "engemnefogagolyócsakakés" barátunk meglátja a földön a fényképet és elérzékenyül...

2008-12-07 00:20:45 vadPINGvin (1) #1

A címe mindenképp sokatmondó. Degeneration. A rendező intelligenciaszintjére akar utalni, azt hiszem. :)
Egy-két néhány másodperces nagyon jól eltalált akciójelenetet leszámítva a siralmas és a nevetséges között próbált egyensúlyozni, mondhatom sikeresen, mert ügyesen tud egyszerre mindkettő is lenni. Természetesen ha ezek az akciók az egyik Resident Evil játékban vannak, és néhol megszakítják velük a gyilkolászást, akkor akár tetszhettek volna, de a brazil szappanoperákat megszégyenítő zombitörténet mint különálló film nem igazán élvezhető.
A kedvencz jelenetem amikor [link] Na akkor én is majdnem sírtam. A fájdalomtól!