Swing Vote (2008) ☆ 👁

amerikai vígjáték

3,0

2011-12-18 01:20:29 nandras (1) #7

végignéztem.
tévedtem, az előző véleményemmel - nem csak a (fiók)hülyepicsa kiscsaj tehet az osztályzatról.
a film magától is ilyen segghülye. régen volt már részem ilyen tömény agymosásban, szájbarágásban és közhelyhalmazban.
túlértékeltem a kettessel. igazából még az egyes is túl jó osztályzat, de sajnos negatív számmal nem lehet értékelni...

2011-12-15 00:08:35 nandras (1) #6

azt a (fiók)hülyepicsa kiscsajt nem lehetett volna kihagyni??
nélküle egészen élvezhető lenne a film, de az ő jelenléte egyfolytában a kikap gomb élénk használatára ingerel.
ő tehet az osztályzatról :)

2010-07-06 08:34:48 zéel (3) #5

Fontos téma, jó ötlet! De a kivitelezés már nem annyira jó. Erős közepes. (Esetleg gyenge négyes.)
Egyszer mindenképp megnézhető/megnézendő!

2010-07-06 05:49:50 fade out (4) #4

Én végig azzal voltam elfoglalva, hogy miért szidják Kevin Costnert. Nekem tetszett, amit csinált, sőt, voltak pillanatok, amikor hihetetlen hatással volt rám egy-egy finom mozzanat abból a személyiségből, amit hozott. Szerintem tökéletesen ábrázolt. Talán a filmet is azért tartom jónak. Bár az ötlet érdekes.
Nálunk tömegeknek ígérgetnek, húzzák a mézesmadzagot, csak nem lesz tőle bölcsebb senki. Illetve bocs, talán lesz, néhány ember. Az is jó, hogy nyitva marad a végén, kire szavaz. Az már úgyis lényegtelen.

2010-07-03 21:33:46 Perzeusz (2) #3

Az első fél óra és az utolsó fél óra nem volt rossz, de a közte lévő (sajnos nagyon hosszú) rész az idegesítő!!! A végén már azt akartam, hogy hagyja ott a lánya, mert nem érdemli meg, hogy vele legyen. Hosszú, vontatott, de a legjobb szó rá az idegesítő.

2010-03-30 07:32:04 goromba (4) #2

A film jó, Kevin Costner nem annyira.
Most, így kampányidőszakban csak ajánlani tudom mindenkinek.
Már, hogy tudjuk hova tenni a szavazatunk súlyát...

2009-02-27 16:11:21 a6notes (3) #1

A Mr. Brooks után többre számítottam. Ez csak folytatja a Postás, Waterworld, stb. langymeleg sorát.