A Room with a View (1985) ☆ 👁

Szoba kilátással

(James Ivory)

angol dráma, szerelmi történet, vígjáték

3,7

2022-04-23 07:16:18 dittike (4) #7

Abszurd angol tragikomédia talán így lehetne megfogalmazni a gazdagok semmitevésének látszatéletét.

2017-06-20 13:00:09 yahooboi (?) #6

Gyalázatos módon nem szól semmiről a film, de legalább azt kedvesen és vajpuha humorral. Daniel Day-Lewist nem láttam még ripacskodni, de most sikerült. Talán ha egy őszinte perce volt.

2013-05-06 00:46:29 fahejember (4) #5

Egy fél óra elteltével sikerült túllépnem rajta, hogy a filmnek szinte semmi köze ahhoz amit vártam, utána már elég jól szórakoztam rajta. Meglepően abszurd egyébként, pláne amikor3 férfi kergetőzik meztelenül a tó körül. És az egyik egy pap.

2010-08-22 19:37:57 Rocky (?) #4

Fél éve levettem a polcról,megnéztem...:gyönyörűséges!- ráadásul most voltam Firenzében,így még jobb. A hideg angolok a forró Itáliában..!

2007-06-09 22:53:20 limupei (5) #3

Jaj, ez fájt:(

2007-06-09 22:17:33 zéel (2) #2

Unalmas giccs – ha kissé erősen is fogalmazok!
Jó, bevallom: a romantikus kosztümös dráma NEM tartozik a kedvenc műfajom közé.
Meg az is bosszantott, hogy csak a "vetítés" előtt derült ki: a DVD nem tartalmaz magyar feliratot, csak magyar szinkront! (Legközelebb majd erre is figyelek!)
(A szerintem szerinted általában jól orientál, de most nagyon mellé ment: 4,30 volt az ajánlata!)

2004-08-09 12:03:06 angel (5) #1

Helena Bonham Carter még nagyon fiatal volt, amikor Lucy szerepét eljátszotta ebben a szép,finoman formált filmben(jaj, én nem tudok szakkifejezéseket) Főleg olyanoknak való, akik szeretik az angol kultúrát, a századforduló életstílusát és az ironikus humort. Azt hiszem, ez is a kevesek filmje. Ivory csupa leheletfinom alkotása közül az egyik!