Star Wars: The Clone Wars (2008) ☆ 👁

Star Wars: A klónok háborúja

(Dave Filoni)

amerikai akciófilm, animáció, fantasy, kalandfilm, sci-fi

2,9

2016-12-30 14:37:17 paksiendre (4) #28

Én még mindig inkább ezt nézem mint a 7et. Viszont az animáció tényleg nem a legjobb.

2013-03-06 20:38:02 GeryFlash (?) #27

Mindenki a Baljós árnyakat oltja, pedig ez sokkal rosszabb volt szerintem, ez volt a leggyengébb rész, de amint neki kezd a Disney, visszasírjuk még ezt...

2011-12-27 14:35:27 ChrisAdam (1) #26

A tesóim most nézték meg én meg ott a háttérben be-befigyeltem, hogy adjak még egy esélyt, de nem. Ezt ÖRÖKRE elásom és soha nem támasztom fel.
A könyv kifejezetten jó, azt élveztem, bár az is ciki néhol (Skysrác és hasonlók). Szerencsére a könyvet olvastam először (és sok volt az elvárásom). De ennél ugyanaz az érzésem volt, mint a Holiday Specialnál: tökön szúrták volna a Star Warsot és most a földön fetreng a fájdalomtól az egész Saga.
10% másodszorra.

2011-10-20 21:49:54 ChrisAdam (1) #25

Hát nem. Nagyon nem jött össze:P egyébként érdekes, hogy általában a filmekben nem szoktak az ilyenek összejönni, hogy az előző szereplőt (aki pl meghalt, vagy ebben az esetben még nincs nagyon meg, mert előzményfilm) el helyettesíteni akarja egy hasonlítani akaró figura, ami ált nagyon szánalmas szokott lenni (pl itt, vagy a jövőre nézve az Alien 5, Prometheus, ahol megint nő lesz a fősz...).

2011-10-20 20:33:34 Dynast Grausherra (?) #24

Jar Jarról egy Fészkes fenevadakban hallott idézet jut eszembe. "Úgy mozog, mint aki kölcsönkapott egy testet a hétvégére, csak nem tudja használni." Gondolom Lucas a droidok hiányában (C-PO3 még nem volt készen, R2 is később lépett színre) akart egy vicces karaktert. Nem jött össze.

2011-10-20 19:08:25 ChrisAdam (1) #23

Hát de egyáltalán miért muszáj gyerekeknek készíteni Star Warsot? Nézzenek csak Thomast, meg Minimaxot! Ne akarjanak mindent leamortizálni. Ezt annyira nem bírom!
A másik meg az, hogy szerintem az ewokok tökéletesen beleillettek a VI. részbe, talán egy kicsi hangulatot is adtak, meg ugye belekerültek a történet főszálába, de azt én sem értem, hogy Jar Jar mi a fenét keres a filmekben. Menjen inkább a Muppet-showba, vagy nemtom hova!

2011-09-04 13:24:07 critixx (1) #22

Pontosan. Tudod, mi a véleményem a prequel trilógiáról, de ez a "film" még ahhoz képest is nagyon gyenge.

2011-09-04 13:22:47 Olórin (2) #21

Ja, ődzsordzssága viszont azt nem látja be, hogy még ha valami gyerekeknek készül is, attól még nem kell feltétlenül ostobának és primitívnek lennie.

2011-09-04 13:16:56 critixx (1) #20

Maga Lucas fogalmazott úgy, mikor az ewokok, Jar Jar és hasonlók miatt fanyalogtak, hogy "ezek a filmek gyerekeknek készülnek, csak sokan ezt nem látják be"...

2011-09-04 13:14:10 Tenebra (1) #19

Engem azért ennyire nem tudott "meghatni", hogy gyerekfilmként lessek a SW-sagára, de ezt a szart mindenképp elástam magamban, s tagadom létezését. :D

2011-07-07 00:25:24 ChrisAdam (1) #18

Nagyon nagy hiba volt megnézni. Azóta a Star Wars filmekre úgy nézek,mint egy gyerekfilmsagara, ami egyáltalán nem az! A 3.részt is lealacsonyították, korh.nélküli. Nagyon nem szeretem az ilyen tegyükérthetővéagyerekekszámárais! hülyeségeket. Ebben bukott az egész Saga. Pedig a régiek annyira jók! Ja, és a LEGOról ne is beszéljünk... 1!

2010-12-12 16:14:02 remington827 (3) #17

Furcsának találom az animáció milyenségén (NEM minőségén, ez nem minőség kérdése) rágódást. Nézetek meg egy Hihetetlen családot, vagy bármilyen rajzfilmet, a karakterek pont hasonló koncepció szerint készülnek, "nyersek", és karakteresek. Majdnem minden mesében, kivéve az olyat, amely direkt teljesen élethű (és mindenki úgy néz ki, legalábbis próbál) mint a valóságban.

Ez a történet hosszú egy filmnek, a sorozatban 30 perc körüli részek vannak, ott nagyszerűen üzemel a dolog, főleg, miután elkezdték elhagyni a gyerekes/vicces részeket. Nem véletlenül jár a harmadik évadnál.

2010-05-12 20:50:46 Kuz (?) #16

áááááá imádlak:D
még nagyon régen megvolt ez egy txt file formájában, de elvesztettem:D:D

előzmény: Il Matto (#13)

2010-01-13 13:40:48 BonnyJohnny (2) #15

Az animáció borzalmas, a történet és a szereplők komolytalanok, az egész egy halva született ötlet működésképtelen megvalósítása.
Pár sör mellett végig röhögtük és káromkodtuk.
Csak Rex (a két pisztolyos klón katona) miatt kettes, de ez is belső poén.

2009-12-06 13:03:12 LipitlotY (?) #14

A játékok ennél sokkal szebbek. :D

előzmény: k3pl3r (#8)

2009-05-31 20:55:10 Il Matto (?) #13

A Family Guy-nak van ha jól sejtem két epizódja (csak az egyiket láttam) ami Star Wars paródia, az zseniális. Ezenkivűl ha animációs Star Wars akkor ez kihagyhatatlan: [link] :-)

2009-03-17 21:42:12 Marla Singer (?) #12

Én abban a tudatban akarok meghalni, hogy a Star Wars filmek mind nagyon jók, ezért ezt a hallottak alapján sosem fogom megnézni.

2009-03-17 20:48:04 elmouse (2) #11

Én megpróbáltam. De komolyan. 20 percet bírtam. Hulladék.

2008-11-29 17:18:23 whiteman 01 (2) #10

Mítoszgyalázás a köbön. Lucas megmutatta, milyen ember... őszintén remélem, hogy nem készül több ilyen.

2008-11-03 23:20:12 vadPINGvin (3) #9

De el kell ismerni, hogy a programozás csodája. Nem lehet könnyű úgy programozni egy robotot, hogy ilyen szinten hülye legyen. Az hogy egyfolytában pontatlanul lőnek, kis apró hiba ahhoz képest. De egy olyan világegyetemben ahol az univerzum legbölcsebb elméje több száz év alatt nem tudja megtanulni az angol nyelvet, én nem nagyon csodálkozom ilyen részleteken. :)

2008-11-03 23:04:06 k3pl3r (?) #8

Nekem egyből a Kis Vuk jutott eszembe miközben néztem. Az animáció ugyanolyan gagyi, mintha egy játék lenne. A történet szintén nagyon gyenge + a karakterek teljesen idióták. Gyakorlatilag semmi köze a filmekhez. Nyugodtan megváltoztathatták volna a szereplők nevét és külsejét, nem hiszem, hogy valaki kitudná találni, hogy ki kicsoda. Nem sok választja el a nézhetetlentől.

2008-11-03 19:43:51 Olórin (2) #7

Unalmas, értelmetlen, felesleges, ostoba és ronda, de még a zenéje is szar, ráadásul hűha, de baromira nem vicces, pedig láthatóan majd' megszakadtak, hogy az legyen. Azt hiszem, a cérna ott szakadt el, amikor az egyik szeparatista robot megdicsérte a mellette álló önjáró ágyút, hogy szép lövés volt, az meg mint egy kutya, boldogan nyüszögött valamit. Katasztrófa.

2008-11-02 11:27:56 vadPINGvin (3) #6

A karakterek olyan rajzfilmesek, mint a filmekben is, csak sokkal rondábbak, a párbeszédek kínosak, mint a filmekben is, az akciók elfogathatóak mint a filmekben is, csak a sztori hiányzott, de az nagyon. Az volt filmek erőssége, de mivel az már minden irányból le van zárva, nem nagyon lehetett közé beékelni semmit ami tényleg érdekes lehetett volna.
Mivel nem vártam tőle semmit, nem is csalódtam.

2008-09-25 17:11:56 Trissieke (?) #5

Egyet értek, szerintem is a pénz miatt csinálták ezt a részt. Pontosan ez jutott eszembe mikor jobb híján erre ültem be.

Igazából időelütésnek egészen jó. Bár az egész jónak úgy nem mondható. Viszont a zenéjét egyszerűen imádtam.^^ Amúgy ez a Sky-srácos vagy milyen beszólás, nagyon ciki... A poénok is sablonosak voltak és a szereplők összes hozzászólása is. A rajzolás tényleg borzalmas volt. De lehetett volna ennél rosszabb is:))

előzmény: goromba (#4)

2008-09-22 13:27:18 goromba (2) #4

Valószínűleg kellett már még egy kis pénz a Star Wars-ból,ezért gondolták, csinálnak valamit.
Aztán valahogy nagyon gyenge volt a sztori, ami filmnek kevés, ezért hát aztán animáljunk!
Én, mint az első trilógia rajongója, már nagyot csalódtam a második eresztésben is, ez meg nagyon kifejezetten kínos már

2008-09-10 22:48:12 ThomYerk (?) #3

pedig rajzfilmként még jó volt sztem, nekem az bejött, szóval esetleg olyanra megcsinálhatták volna :( bár tulajdonképp már megcsinálták :D na mind1

2008-09-10 22:06:13 deviant (?) #2

meg a figurák, ahogy kinéznek benne... azok is halva születhettek...

2008-09-10 22:04:58 Zalaba Ferenc (2) #1

lehet készíteni az ásókat (eheh). ez az ötlet halva született.