Return to Never Land (2002) ☆ 👁

Pán Péter: Visszatérés Sohaországba

(Donovan Cook - Robin Budd)

amerikai-ausztrál-kanadai animáció, fantasy, kalandfilm, musical

2,9
Return to Never Land (2002)

Mi kell az igazi meséhez? Hit, bizalom és tündérpor! Mindenki tudja ezt, aki találkozott már a csodás, elvarázsolt sziget, Sohaország lakóival. A duzzogós tündér, Csingiling, a minden kópéságra kész Pán Péter, a gonosz Hook kapitány és bamba bandája még mindig ott él, és még mindig várja régi barátjukat, Wendyt, a kislányt. Ám az idő csak Sohaországban mozdulatlan, kinn a világban változik, és néha rosszabbra. A II. világháború kezdetekor az immár felnőtt Wendy férje bevonul, így kénytelen magára hagyni feleségét és két kisgyerekét. London bombázása idején nem csoda, hogy kislánya, Jane nem akar hinni sem a mesékben, sem a csodás tündérvilágban, amelyről anyja beszél elalvás előtt. Ám egy éjszaka kalózhajó jelenik meg a Big Ben fölött, horgonyt vet a háztetőn, a marcona legénység zsákba gyömöszöli Jane-t, és messze röpül vele. Irány Sohaország, ahol Jane-nek Pán Péterrel és barátaival valamint egy mókás kedvű óriáspolippal összefogva kell megleckéztetnie a rettenthetetlenül gonoszkodó kalózt, a kampókezű Hook kapitányt.

Pán Péter

Pán Péter: Visszatérés Sohaországba
2002 2,9

Bemutató

• 2002. március 28.

Ki akarja megnézni? összes > összes v

Ajánlott filmek

Film Átlag
The Little Mermaid II: Return to the Sea (2000)
A kis hableány 2. - A tenger visszavár
2,8
Aladdin (1992)

4,3
James and the Giant Peach (1996)
James és az óriásbarack

3,7
Finding Nemo (2003)
Némó nyomában
4,0
How to Train Your Dragon (2010)
Így neveld a sárkányodat
4,1