Otis (2008) ☆ 👁

(Tony Krantz)

amerikai horror, thriller, vígjáték

3,2

2015-02-22 00:21:14 Vajay Attila (4) #5

Ez a film osztályzata nálam hármas és négyes közé esik. Ezért, hogy kicsit húzzam felfelé, négyest adok.
A film elején nem annyira lehet nevetni. Inkább drámai és engem kíváncsivá tett inkább, hogy mit lehet kihozni ebből a helyzetből, ami erősen a pszichopata szemszögéből közelít.
A film második fele viszont igen jóra sikerült. Rengeteg fekete humor és helyzet komikum van benne. Többször felnyerítettem.
A végét elrontották, sokkal többet is ki lehetett volna hozni belőle. A filmet remek színészi játék jellemzi különösen Bostin Christopher részéről.
Lehet, hogy csak a szinkron miatt, de nekem a családról a Simpson Család ugrott be valamiért. Az erős akaratú feleség, a tutyimutyi férj és a dúrbele Balázs fiuk.

2011-09-06 01:36:18 hababa (4) #4

Egy Adam Sandler filmen sem röhögtem annyit, mint ezen. :)

2009-03-20 01:02:47 spectator (2) #3

Hat az egynahany tenylegesen utos poenon kivul a film egy rakas szar.

2008-08-25 11:20:50 kocz (4) #2

Én nem láttam beharangozót, szerintem bosszús rész elég meglepő és egyben vicces is lett. Jó film volt.

2008-08-18 08:29:24 goromba (3) #1

Az a baj, hogy a beherangozóban kiderül, mi a film lényege.Innentől nagyjából 20 perc után lehet sejteni, mi lesz, persze azért nem egészen így gondoltuk.
Összességében jó kis film, nagyon jó Bostin Christopherrel, és a többi NÉV is hozza a szokásos színvonalat.annyi bajom van csak vele, hogy ez a tévedéses dolog kicsit talán erős volt, innentől kezdve meg az egész be(le)fejezés egy kissé gázos