Con Games (2001) ☆ 👁

amerikai akciófilm

1,4
★☆☆☆☆

2011-01-28 18:58:53 Bruce94 (1) #2

Keresgettem a DVD-im között, erre megtaláltam ezt. Valamikor régen egy 100-asomba került, de nem néztem meg. Most rászántam magam. Hát végtelenül gagyi. :) Két részletben néztem meg, mert elaludtam közbe. A főszereplő fickó baromi idegesítően hozza a figurát. Mit mondjak Eric Robertsre? Inkább nem mondok semmit. Az első 1 óra baromi unalmas, de utána lévő 20 perc a sivatagban eléggé tetszett. Aztán a záró jelenet megint gázos. Az alkotók egy jó-kis B kategóriás film lehetőségét szalajtották el.

2010-11-17 14:00:04 boyler (2) #1

Jajjj!!! Ez valami hihetetlenül gagyi volt. Ám a közepétől, már inkább a humoros dolgokban kerestem a kapaszkodót. Például, mikor a rendőrök veszettül szirénáznak a kihalt sivatagban, vagy a főgenya elmés beszólása, idézem: "Addig ne lőjetek, míg nem láttok valamit!" :D Valamint hőseink a fenemód kihalt sivatagban igyekeznek az autópálya felé, és mögöttük jól láthatóan nem is olyan messze húznak el sorban a kocsik. Az egyik smasszer még meg is jegyzi, hogy napokba is beletelhet mire elérik az utat. ...Ha pont távolodnak tőle, akkor hetekbe is XD