The Secret (2006) ☆ 👁

A titok

(Damian McLindon - Drew Heriot - Marc Goldenfein - Sean Byrne)

amerikai-ausztrál dokumentumfilm

2,8

2014-09-09 17:50:00 Karesz84 (5) #11

Aki ebben a filmben a szórakozást, a sztorit keresi,
az rossz helyen jár. :)

Másrészt pedig számomra alapmű a minőségi élet tudatos megteremtése témájában.
A filmben szereplő írók, előadók, vállalkozók, üzletemberek
mind az itt ismertetett technikák segítségével építette fel
az életét és a vállalkozását.

2006-ban láttam először (azóta persze még vagy 30-szor),
és azóta működtetek számos innen (is) tanult teremtő-technikát,
aminek köszönhetően egyre inkább az van az életemben, amire vágytam,
amit akartam és tettem is érte - > "Többet ésszel, mint erővel." :)

Elmondhatom, hogy a párkapcsolat bevonzása, új barátok bevonzása,
új munkahely "megteremtése", üzleti lehetőségek és üzleti partnerek bevonzása,
pénz-csinálás és egyáltalán a minőségibb, élvezetesebb és boldogabb életem megteremtésében,
és a gyógyulásomban is tudtam kamatoztatni mindezeket a technikákat, amiket a film is ismertet.

Nagyszerű tanítás az egész! :)

2014-04-29 13:30:15 DenDo (2) #10

Nem normális embereknek készült a film, ez tény. Eszméletlenül szájba rágós, és túlzó az egész, de mégis a cél eléréséhez talán szükségesek is. Ha volt aki tényleg pozitívabb emberé vált tőle, akkor végül is nem értelmetlen az egész, de még így se lesz jó film. Az ilyen fajta üzeneteket nem véletlenül szokták 5-10 perces motivációs videókban közvetíteni...

2012-01-14 14:31:50 Korben (5) #9

Ha film megnézése után optimista lettél, akkor az már eredmény. A film megtette pozitív hatását. Egyébként is 'nyílt titok' h az életben sikeres emberek általában optimisták. A film legfőbb célja h megpróbálja az emberek gondolkodását pozitívra változtatni.

előzmény: Lasliegrand (#7)

2012-01-08 21:04:28 Corso666 (2) #8

Tényleg elhangzik pár jó dolog, sokaknak talán segíthet is, de ez a szektás kampányfilm stílus kiakasztó!!! :)

2011-11-26 10:23:18 Lasliegrand (3) #7

Én alapból elég pesszimista beállítottságú ember vagyok... Szerettem volna és meg is próbáltam hinni a filmnek, de nem sikerült, pedig előtte még a könyvet is elolvastam. Egyszerűbb (butább :D... vagy legyünk jóindulatúak: naivabb) embereknek talán jót tesz... és mivel a legtöbb ember ilyen, egy 3ast megérdemel. :) Arról azért engem is meggyőzött, hogy jobb optimistának lenni. Eddig ezt sem hittem el. :D

2011-03-12 20:50:14 deathcode (1) #6

Én sem bírtam 10 percnél tovább, szóval kösz, hogy emlékeztettél. Így volt alkalmam átjavítani az elnéző kettesem a jól kiérdemelt egyesre. Kíváncsi lennék a többi osztályzatot adottak véleményeire.

előzmény: mokiszin (#5)

2011-03-12 20:21:30 mokiszin (1) #5

Emberek!
ez valami nagyon nagyon nagy szar!
Mi ez? Én kiakadtam.... 10 perc után nem tudtam tovább nézni...

2010-03-02 23:07:48 rezsoo1 (1) #4

Itt a titok!
Írj valami blőd f.sságról egy egész film hosszúságú közhelyet, adj neki egy címet ami miatt minden hiszékeny elmebeteg megveszi/megnézi, keresd magad betegre és sz.rd le hogy egy szemét mocskot csináltál. Utolsó pont: röhögj a slusszpoénon, hogy a filmed arról szól hogyan lehetsz boldog pusztán amiatt mert optimista vagy!

2010-02-02 15:58:26 Ninety-Four (1) #3

Nem tudom, hányszor próbáltam már végignézni, de eddig egyszer sem jutottam tovább pár percnél. Képtelen vagyok elviselni a film stílusát.

2009-09-09 17:39:38 gojoci (1) #2

Mekkora marhaság...

2009-08-13 08:46:44 deathcode (1) #1

Ez most tényleg egy önbizalomerősítő 'koktél'???
Az hogy bízz és higyj magadban, az tényleg titok???