xXx (2002) ☆ 👁

(Rob Cohen)

amerikai akciófilm, kalandfilm, thriller

2,7

2012-05-01 17:17:47 tomside (2) #10

Annyira rossz ez, hogy még arra sem érdemes, hogy véleményezzem...

2012-03-07 20:51:27 ChrisAdam (?) #9

Samuel L. Jackson pénzt keres? Hmm, nem hiszem, hogy nézős lesz.

2010-08-02 00:07:42 Il Matto (2) #8

Második nézésre 50-ről szépen le is csúszott 30%-ra és ebből is 10 szigorúan csak Danny Trejo 2 perce miatt van.

2010-01-25 15:18:51 zsolti09 (3) #7

nagyon látvány film, a ramstein zene meg nagyon passzol hozzá, ha már látvány film akkor v.diesel is bele illik ebba látványba. Egyszer látni kell:)

2007-11-19 10:18:39 Dió (3) #6

A film felénél fel kellett állnom a képernyő elől, de mivel ott már úgyis csúnyán elkezdett hanyatlani (mint a legtöbb B-kat akciófilm), annyira nem is bánom. Így legalább egy közepesen kúl akciófilmként él bennem, mert az első 30 percben még meglepő módon abszolút okés a sztori és annak kidolgozottsága is (a további játékidőről ne beszéljünk), plusz Jackson és Diesel között még pár frankó beszólás is befigyel! A látvány pedig vállalható, Diesel lángoló tetős ugrása pl elég durva.
Innentől a sallang. Borzasztó, amikor kúl akar lenni (bár ez gondolom a szinkron miatt is van), 10 percenként agyonvágja vmi tecnometálos muzikális betét, és volt benne pár olyan túlzás, hogy az még kategóriájában is kirívó (és nem a pozitív irányba). Például... 5 méteres szögesdrót motorral való átugratása. Helyből!!! És kétszer is egymás után:DDD

2007-05-20 22:14:10 azazell0 (?) #5

Vin Dieseltől a Multi-Facialt kell megnézni... nagyon szép kis rövidfilm.

2007-05-20 20:26:00 Brumi (3) #4

Látom összegyűltek a Diesel-szimpatizánsok. :)
Én speciel bírom őt, úgyhogy kicsit kilógok itt a társaságból. Inkább nézzétek meg a Find Me Guilty-t, na ott rohadt jól játszik (tudom elég nehéz elhinni, de tényleg így van).
Egyébként a xXx egy egyszernézős akciófilm, amitől jópár rosszabbat láttam már. Például a Vast.

2007-05-20 19:57:32 Jereváni Rádió (?) #3

Bár az Xxx-et nem láttam, Ivan/ mégis ajánlom neked még a Túl mindenen c. Vin Diesel-opust, ott aztán hősünk nagyon komoly küldetést visz végre (Bosszúból!), nagyon komoly szemöldökráncolásokkal. :)

előzmény: Ivan/ (#1)

2007-05-20 19:52:23 Hannibal Lecter (?) #2

Nem vagy egyedül a Diesellel kapcsolatos álláspontoddal! ;-)

2007-05-20 19:50:29 Ivan/ (1) #1

Miután mostanság pár trash szemetet megnéztem, gondoltam valami "A" kategóriás akciófilmmel is bepróbálkozok. De bár ne tettem volna. Vin Dieselt sokakkal ellentétben én baromira nem bírom, és ezen eme filmje se volt képes változtatni. A film legnagyobb hibája, hogy indokolatlanul hosszú, és tele van ebből kifolyólag unalmas és röhejes részekkel. Ezek után az már csak mellékes, hogy a párbeszédek is harmatgyengék, és hát Dieselre sajnos mindent lehet mondani csak azt nem, hogy cool lenne ebben a szerepben.