St Trinian's (2007) ☆ 👁

St. Trinian's - Nem apácazárda
Kick Ass Girls 1

(Barnaby Thompson - Oliver Parker)

angol vígjáték

2,6

2021-02-06 19:34:51 The Cortez (2) #7

Abszurd, teljességgel komolyan vehetetlen, ripacskodó baromság. Az eleinte csak az őrült lányiskoláról szóló sztori, egy idő után heist movie-ba csap át. A poénoknál meg a szövegeknél már csak a zenék rosszabbak. Rupert Everett férfi szerepben tűrhető, nőiben pedig annyira szar, hogy szinte már jó. Akadnak jobb pillanatok, de összességében rohadtul kínos az egész alkotás.

2011-02-07 15:32:48 Rea (4) #6

ja, azt kihagytam, h Rupert Everett hatalmas volt benne, már amennyire lehet. Jókat mosolyogtam az alakításain. :)

2011-02-07 15:31:14 Rea (4) #5

Nekem kifejezetten tetszett, nagyon jókat mosolyogtam rajta. Könnyed esti szórakozás, kár, hogy ennyire nem tetszik másoknak.

2008-07-16 13:13:26 Daemiaen (1) #4

Dehogynem!

előzmény: Gerus (#3)

2008-07-16 12:32:19 Gerus (3) #3

1,82?? ennyire nem rossz ez a film gyerekek.. :D

2008-07-12 22:51:40 PG (2) #2

Erősen gondolkoztam, hogy nézhetetlen kategóriába soroljam - végülis úgy döntöttem, hogy a vágót díjazom, hogy sikerült neki a sok, egymástól indőnként nagyon különálló jelenetekből egy olyam maszlagot kihozni, ami a "legalább végignézhető" kategóriába tartozik.

2008-07-05 15:40:15 santac (2) #1

A britek imádják!Hát, én nem is tudom...vannak benne szerethető részek, s igaz, hogy annyira rossz, hogy már néha jó, de azért...mégiscsak egy erőltetett amolyan Benny Hill-féle bohóckodásról van szó, tedd ki hadd hűljön kategória. Rupert Everett mindenestre ezt jól csinálja, ripacskodhat kedvére, s ez még jól is áll neki; s női ruhában tündökölhet kedvére. Colin F-fel remekül alkotják Sandyt és Dannyt a Grease-ből:)Épp csak nem fakadnak dalra...bár ezt a végén pótolják, amolyan végefőcímként.
És tervezik a folytatást...hűha