The Sweetest Thing (2002) ☆ 👁

(Roger Kumble)

amerikai szerelmi történet, vígjáték

2,5

2019-12-01 21:23:43 Doc (3) #12

Ez egy teljesen elborult film. :)
A dalbetétnél néztem ki a fejemből, hogy heee???, de a biztosítékot nem verte ki.
Nekem a tisztítós jelenet volt egy cseppet túl sok, de nem vészesen.
Ez a film annyira túlmegy minden határon, hogy az már helyenként vicces.

2011-01-07 10:32:26 Saïd (1) #11

Hogy is mondjam... Finom leszek. Ez egy szar.

2010-04-24 13:55:11 paradox (2) #10

kis barnát szétblokkolnám a tangás jelenetben.musicales jelenetnél rosszabbat még nem láttam,mostanság.
szigorúan egyszer nézhető.

2010-04-24 12:30:50 Heted-Hét-Határ (3) #9

Így van.Egyszer nézhető, aranyos kis hülyeség. Tényleg sokkal jobb mint a Csajok a csúcson.

előzmény: Karin (#7)

2010-04-23 09:47:34 slozi (1) #8

Én próbáltam elengedni magam, de a "Farkad nem fér be..." jelenetnél az agyam lecsapta az összes biztosítékomat. Onnantól kezdve kábulatban néztem végig a filmet, de az még ebben a ködös delíriumban is átjött, hogy itt úgy általában mindenki, és minden egyes jelenet zsibbasztóan idegesítő és vérciki. Humort azt nem fedeztem fel a filmben, persze a próbálkozást minden esetben észrevettem, de hát tudjuk milyen az, amikor valami csak próbál vicces lenne, de sehogy se jön össze neki.

2010-04-20 02:27:55 Karin (4) #7

Ugyan már, engedjétek el magatokat egy kicsit. :)

Nyilván tucatjával lehet sorolni a filmeket, amikkel drámában, romantikában, vagy humorban egyszerűen nem veszi fel a versenyt, de ha egy rokonalkotást nézek, mondjuk a Csajok a csúcsont, na azt például mérföldekre veri.

Pont azt kaptam, amit a cím ígért. "Édes kis semmiség"-egy spontán, vidám, laza kis filmecske, ami csak néha veti el a sulykot, akkor viszont nagyon. (A musical engem is padlóra vitt. :D)

2009-07-10 19:26:24 Rituska (1) #6

Nagyon régen láttam ennél visszataszítóbb, ízléstelen filmet. Természetesen nem bírtam végignézni. A butikban játszódó "jelenet", amikor a "lányok" idétlenkednek annyira ocsmány, hogy nem hiszem, hogy bármivel lehetne fokozni. Olyan szintű undort váltott ki belőlem, ami nagyon kevés műnek sikerült.
Cameron Diaz egyébként sem kedvencem, véleményem szerint a középszerű kategóriát is csak súrolja. Nyilván ezzel a förmedvénnyel sem lopta be magát a szívembe.
Ez a "vígjáték" értékelhetetlen. Ennek az alkotásnak nem szabadott volna megszületnie, nem csak szimplán teljesen felesleges, hanem ostoba és butító is.

2009-01-07 11:11:17 puttancsospeti (1) #5

igazságtalan

2009-01-07 11:10:56 puttancsospeti (1) #4

Hát igen. Ez a betétdal is egy naggyon szigorú, de igazágtalan büntetés.
Álljon itt az utókor számára![link]
Édes Istenem!

előzmény: sucre (#2)

2009-01-05 20:27:27 puttancsospeti (1) #3

Szigorú! Naggyon komoly!

2008-08-25 15:44:32 sucre (2) #2

egy musical betétdal a bránerek méretéről??miéértsúlytasz istenem???

2008-06-07 20:22:54 mari-nuni bella muchacha delgado (1) #1

ááááááááááááááááááááááááá.megálltam a növésben.annyira ostoba.