Zsaruvér és csigavér 3: A szerencse fia (2008) ☆ 👁

(Bujtor István)

magyar akciófilm, krimi, vígjáték

2,1

2011-08-10 01:02:23 Bruce94 (2) #9

És milyen az élet, Ötvös Csöpi azóta sajnos tényleg halott. Halottról vagy jót, vagy semmit, de sajnos ez még az elsőt is jócskán alulmúlja. Nem az volt a baj, hogy Bujtor István nem verekedett [67 évesen azért, már túlzás lett volna], hanem az. hogy ezt már erőltették. Kernt sokan vádolták a korábbi filmekben is ripacskodással, nekem őszintén tetszettek a hülyeségei az első négy Csöpi filmben, és a sorozat két epizódjában sem zavart, de erre már nem volt mentség. És a karakterekre sem: milyen bűnöző az akit egy 10 év körüli gyerek kap el?. Ez már tényleg a mélypont volt.

2009-07-22 12:02:39 goromba (1) #8

Hihetetlen nyögvenyelős, erőlködős marhaság.Már az előzőek is neccesek voltak, de ez egész egyszerűen megmagyarázhatatlan.
Nem tudom felfogni, hogy mikor kész lett, az alkotók megnézték, miért nem dobták ki a bús picsába a-"Hát gyerekek, ez nem jött össze"-felkiáltással.Elképesztő!Ötvös Csöpi halott.Mondjuk Kern ripacs karaktere mindig is az volt(Kern-t amúgy bírom, és éppen ezért felmerül bennem a kérdés, ez most akkor Bujtor hibája?-csak régebben azért sokkal jobban állt neki.Mindegy, hagyjuk, ennek a legendának is vége.

2009-07-20 07:32:20 Jereváni Rádió (1) #7

Hát ezt is megértük, Ötvös Csöpi-film, amiben Ötvös Csöpi nem verekszik, még egy pofont sem oszt ki. Helyettük a zsarulányok verekednek, de valami olyan kínosan, hogy az valami borzalom. Szabó Győző géppisztollyal lövöldöz egy hajóról, a Kern meg elalszik az I. vh-s altató gáztól. Mindezt megfejelve a Gasz kolléga által is felemlegetett Labancz Lillával, akinek hangsúlytalan utószinkronos két mondatát is "élvezhetjük" két karaterúgás között.

2009-07-19 22:36:06 Gasz András (2) #6

Ez a film pedig különlegesen szar. :D az elöző részek hangyányival jobbak voltak szebb nők is voltak benne. Bár igaz Ribancz Lila itt is már telepedik. a vászonra mint egy vírus :D

2009-07-19 22:19:54 GothMan (1) #5

Hú, ez tényleg nagyon gáz volt. Az előző két rész köröket ver rá, pedig azok sem nagy számok...

2008-08-05 22:05:30 Hasas (?) #4

Valakinek nincs infoja hogy lesz e 4. rész? Nagyon örülnék neki. Most voltam Füreden, és megnéztem a görögfalut. Olyan volt, mint a filmben. Kicsit kihalt, de elmegy... :)(:

2008-07-19 12:42:35 Jugendlich (?) #3

Nagyon jó film.

2008-04-14 17:53:03 GothMan (1) #2

Nekem ezek is bejönnek, örülök, hogy folytatják.

2008-04-12 21:22:24 Ivan/ (1) #1

Nem hittem, hogy folytatni fogják. A '80-as évek Csöpi filmjeit imádom a mai napig, de ezek az újkori alkotások baromira gyengék.