Prom Night (2008) ☆ 👁

(Nelson McCormick)

amerikai-kanadai horror, thriller

1,9

2017-11-20 19:07:46 Ubul (1) #10

Idris Elba-t sajnálom, hogy ilyenekhez adja a nevét, többre lenne képes

előzmény: GothMan (#9)

2017-11-20 18:53:11 GothMan (1) #9

Se nem remake, se nem slasher, se nem horror. Aki olyan botor, mint én, és ezek miatt akarja megnézni a filmet, ne tegye. Bár egyébként sincs sok értelme időt fecsérelni rá, mert se íze, se bűze borzalom.

2012-11-08 20:04:14 Victor Vance (1) #8

Az osztállyal néztük meg egy dupla irodalom óra keretein belül, egyedül biztos nem szántam volna rá magam, már az IMDB átlag miatt sem. Szeretek én néha szar filmeket nézni, de olyanokat, amelyeken tényleg lehet röhögni, abszurditáson, gagyi elemeken, akármin. Na ez nem hogy teljességgel ötlettelen, de még borzalmasan unalmas is.
Szokásos amerikai sablon, mindenki szép, fiúk, leánykák egyaránt, mindenki limuzinnal érkezik a szállóba, külön lakosztály, bárcsak nekem lett volna ilyen szalagavatóm. Aztán jön valami killer, akinek alakítása kimerül abban hogy morci fejjel néz, közben a horrorokban bevett elemeket kapjuk, fenyegető zene, amikor tudjuk, lassan itt az ijesztgetés ideje, de természetesen nem a gyilkos csap le „szeretett” főszereplőinkre, hanem csak feleslegesen akarják ránk hozni a frászt. Utána pedig jön az igazi borzongás, gyilkosság, vér. Halál az van bőven, csak épp borzalmasan ötlettelen módon, komolyan mondom bátor döntés volt az alkotók részéről, hogy egy horrornál bemerték vállalni a PG-13-as korhatárt… itt el is lett vágva az egész film.
A többi színésznek nevezett fiatalról nem érdemes írni, nem véletlenül hangoztatják annyit hogy a tinihorrorokat ideje lenne temetni, ennek ékes bizonyítéka ez az alkotás is. A többi bakiról, rendőrségi eljárásról, nyomozásról nem is beszélve. Sajnos még egy jót röhögni sem lehet ezen a mozin, mert alig másfél órás mivolta ellenére néha rémesen unalmas, főleg az ilyen ötlettelen halálnemekkel, és idióta megoldásokkal. Kár több szót fecsérelni erre, én szégyelltem magam mikor a nézése közben folyamatosan kérdeztem magamtól, hol vannak azok a magyar tételek…

2012-07-16 10:41:33 unborn12 (1) #7

Semmi történet, semmi cselekményvezetés. Unalmas, sablonos, kidolgozatlan és végtelenül kiszámítható. Semmi hangulatkeltés vagy feszültségteremtés. Vérgyenge tinihorror, klisék tömkelegével.

2011-05-22 17:16:31 copeland (2) #6

Elég rossz volt. Még a lényeg sem volt teljesen világos.

2009-04-01 11:21:52 "L" (1) #5

Hajlamos vagyok még az előzetesen legpocsékabb filmeknek is esélyt adni, sőt nem ritkán a közizléssel ellentétben találok is számomra 1-2 gyöngyszemet. Sajnos most egy pocsék, már már nézhetetlen filmet láttam, egyedül Brittany Snow miatt nem 0-s, hanem kap egy kegyelem 1-est. :)

2009-03-04 21:57:54 Rea (4) #4

Egyzser nézhető, de jó. Kb a 75 c. filmhez tudom hasonlítani. Magán viseli ugyan a tinihorrorok sajátságos jeleit.
ERgo ha pl lent vagy pincében, ahol felújítások folynak, a hely tele van festékesdobozokkal, miegymással. Nem az az észszerű, ha felkapsz egyet, és jól hókonvágod vele azt, aki ki akar nyírni, és "csak" egy kés van nála?
Na, erről ennyit, átlag alapján rosszabbra számítottam.

2008-11-21 17:25:21 Zalaba Ferenc (1) #3

ó, édes jézus... ezt a filmet már 5 perc után ki akartam kapcsolni. szinte sértő az a lustaság, ami az egészbőlárad.

2008-08-17 15:14:32 limupei (2) #2

Visszavonom, semmi köze a tavaly nyáron filmekhez. Illetve a történetnek nincs, a színvonala nagyjából ugyanaz:)

2008-04-06 23:05:48 limupei (2) #1

Úgy látszik, túl ciki lett volna egy "Még most is tudom, mit tettél tavaly nyáron" című marhaság:-)