Driven (2001) ☆ 👁

(Renny Harlin)

amerikai-ausztrál-kanadai akciófilm, dráma, sportfilm

2,4
Driven (2001)

Jimmy Bly újonc autóversenyző és a jelenlegi bajnok, Beau Brandenburg elkeseredetten küzdenek az év bajnoki címéért. Mindent bevetnek a siker érdekében, Beau még régi barátnőjét, Sophia Simone-t is dobja, mivel szerinte a lány akadályozza a koncentrálásban. Bly csapatának tulajdonosa, Carl Henry, a mára tolószékbe kényszerült egykori autóversenyző úgy dönt, hogy az újonc társát, Memo Morenót egy másikkal helyettesíti, s visszahívja a veterán Joe Tantót. Joe évek óta nem ült versenyautóban, de Carl bízik benne, különösen azért, mert régebben hosszú időn át együtt versenyeztek. Joe Tanto azonban felejteni próbál - megpróbálja elfelejteni a hibáit, az elszalasztott lehetőségeket, nem is beszélve arról a balesetről, amelynek ő és egy másik autóversenyző majdnem áldozatul esett. De a fájdalom és a sebhelyek minden nap emlékeztetik Joe-t valamikor ígéretes autóversenyzői pályafutására - amit eldobott magától -, így enged Carl unszolásának és visszatér a pályára. Miközben Jimmy bátyja és egyben menedzsere megpróbálja távoltartani testvérét Sophiától, Joe még mindig kénytelen megkeseredett exnejével foglalkozni. Cathy feleségül ment Memóhoz, de nem boldog, mindig azt mondogatja, csak azért választotta Memót, mert ő Joe fiatalabb és jobb kiadása.... Egy ambíciózus újságírónő, Lucretia "Luc" Clan Joe nyomában jár, elsőként akarja megírni a nagy visszatérést, amelyben Carl rendületlenül hisz.

Bemutató

• 2002. augusztus 15.

Szavazatok összes > összes v

Ki akarja megnézni? összes > összes v

Ajánlott filmek

3,4
Rocky V (1990)
Rocky V.
2,6
The Long Kiss Goodnight (1996)
Utánunk a tűzözön
3,5