In the Cut (2003) ☆ 👁

Nyílt seb

(Jane Campion)

amerikai-angol-ausztrál dráma, krimi, szerelmi történet, thriller

2,3

2020-11-10 08:41:37 Hexa (1) #4

Nem ezt vártam a filmtől! Amit láttam, a rideg gyilkosságsorozat , és a rideg szex volt.Közben pedig unalom!

2013-10-16 23:57:55 dézi (5) #3

micsoda alulértékelt (=meg nem értett) csoda ez itt... én imádtam. (most már tényleg be kell pótolnom a többi filmjét is.)

2013-08-04 17:56:52 BonnyJohnny (2) #2

Nem is értem, hogy Meg Ryan miért a negyedik X-en túl szánta rá magát, hogy erotikus thrillerben szerepeljen. Nem mintha rosszul nézne ki, vagy nem mintha nem lenne jobb igazi, érett nőkkel a főszerepben egy ilyen film. Csak, fura, hogy a romantikus végjátékok és giccs filmek örökké fiatalos arcú (na már ez se igaz) naívája miért váltott ilyenbe. De egyébként még vele van a legkevesebb baj. Nagyobb baj, hogy ez a film gyenge mind krimiként, mind thrillerként. Még az erotikus részével lenne a legkevesebb baj, de ahhoz meg kevés, hogy a történetben rejlő izgalom és feszültség nélkül vigye a filmet.

2011-04-22 00:56:05 Paul Ricard (1) #1

Fáj leírnom, mert Campion korai munkái miatt elég közel áll a szívemhez: egyszerűen borzalom elejétől a végéig. Ebben a megdöbbentően enervált erotikus thrillerben olyan elemi dologtól kezdve, mint a feszültségteremtés egyszerűen semmi, de semmi nem úgy funkcionál, ahogy kellene. (A hatásvadász flashbackektől meg külön fel állt a szőr a hátamon.)