The Love Guru (2008) ☆ 👁

Love Guru

(Marco Schnabel)

amerikai-angol-német dráma, sportfilm, szerelmi történet, vígjáték

2,0

2022-10-15 23:15:08 Doc (3) #8

Elég semmilyen - nem vicces, de nem is undorító vagy vészesen bugyuta.
Sztori nemigen van, mutatóban sem.
Még talán leginkább gúnyolódásnak lehetne venni az ilyen-olyan x pontos programokon, meg az egzotikus gurukon.
A legjobb rész a végén az éneklés az indiai táncosokkal.
Jessica Alba szinte esetlennek nézett ki mellettük...
Erősen 2-es felé hajló 3-as.

2021-11-29 18:05:11 sptt (2) #7

Úgy voltam vele, hogy a pozitív PCR-teszt miatti kötelező karanténnak jót fog tenni, ha nevetek egy kicsit és Jessica Alba fénykorából nézek egy filmet. Őrületeset tévedtem. OK, Jessica Alba valóban jót tesz a filmnek, de maga a film pusztító. Nevetni? Számomra esélytelen volt. Jó látni, hogy van, aki jókat nevetett rajta, mert így nem volt felesleges elkészíteni a filmet. Jelenleg minden idők 97. legrosszabb filmje az IMDB-n, de tényleg kell hozzá fantázia (Z-listás horror, szárazföldön támadó cápa, horror-paródiák, stb.), hogy gondoljunk 96 filmre, ami ennél rosszabb. 3/10

2013-04-22 23:41:53 -Genzo- (1) #6

Két dolgot értékelek a filmben:
- legalább nem hosszú
- Jessica Alba

A többi szót sem érdemel. Tudtam, hogy nem számíthatok sok jóra, de ez akkor is durva volt.

2011-03-05 13:00:16 critixx (1) #5

Számomra nem rejtély. Megvolt rá a nyomós oka. Papírból készült, zöld színű és amerikai elnökök képe van rajta. És sok-sok van belőle. Ami viszont inkább tragikus, hogy egy ilyen tehetséges színész ennyire képes volt eladni magát. Az utóbbi tíz évben alig játszott értékelhető filmben. :-(

előzmény: carmine (#1)

2011-03-05 12:25:34 Ivan/ (1) #4

Halálosan primitív, tapló humorral bíró rettenet, borzalmas színészi játékkal, (Ben Kingsley ripacskodása a mélypont) aminek egész egyszerűen nem szabadott volna soha elkészülnie.

2010-04-11 16:57:38 Rea (4) #3

Én olyan jókat nevettem rajta....

2009-01-20 07:28:07 Rituska (1) #2

Undorító.

2008-12-16 10:15:49 carmine (3) #1

Egy közepes kis vígjáték, amiben akadt pár jó poén is. Viszont az rejtély számomra, hogy Ben Kingsley miért is vállalta el ezt a szerepet.