Vendetta dal futuro (1986) ☆ 👁

(Sergio Martino)

olasz akciófilm, sci-fi

3,1

2022-09-21 21:21:20 tomside (2) #3

Vállalt, hangoztatott szerelem a megidézett terminátorral, harminc perc zenére lövés, utolsó két mondatban atomi tömörségre sűrített szárnyas fejvadász-szüzsé, és Pákó "csakfonetikusan" Kuerak, aki saját színészi iskolát teremt a nyak-fölött-ne-moccanjon-semmi-elv mentén. Egy nyolcvanas évekbeli film, ami a közeli jövőben, tehát a kilencvenes évek végén játszódik. Janet Agren, a dagattizmos kocsmatöltelékek között munkálkodó érintetlen szimmetrikus szemű, szőke szűz. Frightliner, pumpás sörétesek, robbanó töltet, lézer, női robot! Agyfrász! Kettes!

2021-12-11 17:08:12 Korben (?) #2

A film igazi B-filmes csemege! Nekem pozitív csalódás volt! Lehet rá mondani rengeteg rosszat, de a hangulata vmi elképesztő! A 80-as években még tudtak hangulatos B-filmet készíteni. Kis túlzással manapság A-filmeknél se megy. A 'legijesztőbb' a filmben pedig az, h minden olyan 'igazi benne'! Vagyis nincs CGI, mindent eredeti helyszíneken forgattak, minden robbanás igazi tűz, a főhős izzadságcseppei valódinak tűnnek. Az arizónai táj szinte beszippant...Nyilván manapság kevesen - talán filmínyencek - néznek ilyen filmeket. Főleg B-filmek szerelmeseinek ajánlom, meg azoknak akik Halálos iramban filmeken nőttek fel,mert ebben is van nyilván sok hülyeség, DE itt minden olyan VALÓDI! Egy próbát megérhet..

2010-06-24 18:41:17 gomez1000 (4) #1

Ahhoz képest, hogy az olaszok csinálták, nem rossz. Igazi cyborgos akciófilm.