Good Luck Chuck (2007) ☆ 👁

(Mark Helfrich)

amerikai-kanadai szerelmi történet, vígjáték

2,9

2019-12-02 01:48:01 Doc (2) #9

Hát még talán hármast is kapna tőlem, ha nem lett volna a végén az a szex a pingvin babával. Annyira közönséges és visszataszító volt, hogy arra szó nincs:S
Hát én a dagadt undormánynál éreztem ugyanezt. Már az asszisztensnőnél is rezgett a léc, de az még úgy elment.
Kár érte, mert ez simán lehetett volna akár jó film is, valami csavartabb befejezéssel (mondjuk mint a #7-es komment) és kevesebb undorító jelenettel.

2009-08-10 07:48:45 terika (2) #8

Voltak benne kifejezetten vicces elszólások, de egyébként a történet maga unalmas, nagyon kiszámítható és vontatott volt -> sajnos ezt Jessica Alba bájos mosolya sem tudja kompenzálni. :)

2008-09-23 00:06:35 nejmed (2) #7

Én azt hittem, hogy Cam-en is valami hasonló átok ül, és azért nem akar találkozni vele a film elején, aztán majd a két rontás kioltja egymást, és lesz nagy happy end. Persze nem ez valósult meg a filmben, de azért büszke vagyok rá, mert kreatívabb sztori mint amit látunk :DDDDDDD

2008-05-15 18:31:27 mari-nuni bella muchacha delgado (2) #6

rendkívül primitív és igénytelen.szinte nézhetetlen...

2008-03-10 20:29:28 Gasz András (3) #5

A kabalapasi:

A magyar címe is már fájó kimondani is. A film kezdetekor még egész jó hangulatom volt és az ötlet is érdekesnek tünt ahogy a kezdeti 20 perc kb lement elkezdett a film a pokol mélye felé süllyedezni a tipikus gatyis amerikai vígjátékok poklába. Sajnáltam érte jó lendület keserédes, borzalom véggel mondhatnánk. Alba néne csak dekoráció a filmben annak nagyszerű és szépen moslyog is ja és édik a pingvinek. :D Kivéve az ágyas mű pingvinek pff. 1-2 tényleg vicces jelenet üditi a színvonalát azok is a film első felében vannak.

2007-12-17 20:44:57 gyilkosvirus (3) #4

nagyon sablonos karakterek szerepelnek a filmben, de voltak azért benne jó poénok és ezt értékelem.

2007-12-17 20:38:17 Kremy (2) #3

Hát ennél még az Amerikai pite is jobb volt....

2007-12-05 00:09:22 limupei (2) #2

2007-11-16 09:25:38 Daemiaen (2) #1

A kabalapasi (Good Luck Chuck, 2007, forgalmazza: InterCom)

Már az is csoda, ha némi ötlet felmerül a hollywoodi fejekben - márpedig - kár is tagadni - azért A kabalapasi alapötlete a mostani vígjátékok között, ha eredetinek nem is, jópofának mindenképpen mondható. No, de ami vált az ideából, az a legbiztosabb recept alapján készült, a végére már bőven idegesítővé váló fércmű, amelyből szinte minden hiányzik, ami egy valóban igényesnek tűnő, altesti poénos, sokcicis komédiához kell. Persze Jessica Alba bugyin és majdnem mellen kívül most sem mutat semmit (színészi dolgot sem nagyon), de azért vigasztalt a tudat, hogy a Total Recallon kívül végre máshol is felismerték, hogy a három mell nagyobb élvezet. A humorforrások amúgy a megszokott medrükben lettek elhelyezve, közhely közhely hátán, néha még nevetgélni is lehet, oszt ennyi.