Taking Lives (2004) ☆ 👁

amerikai-ausztrál-kanadai dráma, krimi, thriller

3,2

2012-08-21 16:50:35 1100101 (?) #12

Ha a
1.: vége felé a pályaudvarán snitt, és vége... Majd szövegesen bemutatják, hogy a mai napig nem sikerült elkapni, a detektívnő meg új személyazonossággal és valahol európában. És újabb lezáratlan ügy.
2.: Kiderül, hogy valójában (már ha ezek után valóban volt) ikertestvére a hunyó, a másik valóban a festő. Könnyebb "álcáznia" is magát, hogy közelebb kerüljön a keresőihez, majd végezzen velük.

Szóval.. Ja igen, és tényleg adirekt a néző szemébe vágott "sokkoló" fény/képekkel akartak hatni?
Mert... arra a szájra nem lehet építkezni, csak egy pornóban.

2011-12-03 23:38:46 opposition (3) #11

Milyen csattanó? Ez a film olyan egyszerű, mint egy ék. Öt perc műsoridő után ki lehet találni a komplett forgatókönyvet. Korrekt iparosmunka. Ha nagyon nincs más, akkor megfelel.

2010-08-11 18:37:47 copeland (3) #10

Ha nem lett volna a csattanó nem lett volna egy nagyszám, így nézhető volt.

2010-01-05 19:35:23 pókmacska (2) #9

Ha az ember közben fonogatja a terítő rojtjait, vagy krumplit pucol, nem is rossz. Egyébként rossz.
Jolie melleit meg bele kellett tenni. Legalább érzéseket vált ki...

2009-10-14 09:43:27 ronin07 (?) #8

Izgalom csak annyira van, hogy egy helyzethez illő, amúgy tucatzenei motívumot hallani vagy passzoló, de tucatoperatőri munkát látni, folyton egy kisakkozható történésig vezetve. Jolie fedetlen keblei és kibontott haja a maszkulin feszes nadrág, feszes blúz, font haj öltözet után számomra különösen...khmmm.... farokbizsergető és azonosulásra késztet Ethan Hawke-kal, viszont ilyesmit inkább nézek egy 1 perces youtube-videón önmagában, semmint, hogy egy lerágott csontnak bélyegezhető bűnügyi film cselekményegésze helyett pusztán egy ilyen töredék dobjon fel.

2008-07-05 11:39:27 budaik (2) #7

A matematika nehéz üzlet :D
hehe

előzmény: Ivan/ (#6)

2008-07-05 10:24:25 Ivan/ (3) #6

Végülis a Te dolgod, hogy miként osztályozol, de szerintem elég hülyén néz ki, amikor valaki 70%-ot ad egy filmre aztán rányom egy kettest...

előzmény: MészárosMárton (#5)

2008-07-04 15:31:22 MészárosMárton (?) #5

Jolie jó volt a filmben, a történet közepes
70 %

2008-06-14 21:57:49 budaik (2) #4

Hát ez nagyon egyértelmű volt.... :(

2007-06-20 06:45:31 Jereváni Rádió (2) #3

Sablonthriller, aminél a végére menet közben rájön az ember, mert már x a négyzeten látott ilyen "csavaros" történetet. Angelina 'Tatárbiffsztek' Jolie pedig itt is hozza "zseniális" formáját: szájcsücsörítés + kigúvadt szemek + pisztoly a kézben.
30 %

2007-06-20 02:35:13 spectator (3) #2

Mikor eloszor neztem, nem tetszett. Most hosszu ido utan megneztem megint es rajottem, hogy ez a film azert lett rossz, mert Angelina Jolie-ra epitettek. Az 'alapotlet' egyszeruen zsenialis. Lehetett volna a Hetedikhez hasonloan egy iszonyatosan jo film. De elszartak. Borzaszto forgatokonyv. Tenyleg nagyon sajnalom, de hat ez van.

2006-08-05 22:41:05 Ivan/ (3) #1

Tipikus középszerű amerikai thriller. (SPOLIER) Felépít egy elvileg jól működő „helyzetet” majd a végén jön a nagy csavar és az mindent ver ami addig történt. A baj csak az, hogy az elmúlt években gombamód elszaporodtak az ehhez kísértetiesen hasonlóan „építkező” filmek, azt aki látott ezek közöl minimum 3-at annak ez a végső csavar picit se lesz meglepetés már. (SPOILER vége) Mindenesetre A. Jolie magához képest ezúttal egész elviselhető és Ethan Hawke-ra se lehet különösebben panaszunk.