Stealth Fighter (1999) ☆ 👁

amerikai akciófilm

1,3
★☆☆☆☆

2014-12-02 19:47:30 Radesz (?) #8

Tudja valaki, hogy ha egy B-2-est akarnak ellopni, akkor a képeken miért egy F-117 szerepel? Igaz, hogy mindkettő lopakodó, de igencsak agyhiányosnak kell lennie valakinek ahhoz, hogy összekeverje őket.

2014-08-26 20:56:16 BonnyJohnny (1) #7

Ebben a filmben annyira benne van egy paródia lehetősége, hogy vétek volt elpocsékolni.

2008-10-24 23:31:55 Jereváni Rádió (2) #6

birodalomban*

2008-10-24 23:31:37 Jereváni Rádió (2) #5

Isten hozott a Wynorski-birodaloman! :)

előzmény: PG (#4)

2008-10-24 23:18:36 PG (1) #4

Ez valami borzalmas. :-(

2008-07-08 00:18:43 GothMan (?) #3

Köszönjük a remek kedvcsinálót, gyorsan meg is néztem a YouTube-on a trailert, illetve kettőt is, mivel találtam egy német nyevű verziót is - érdemes abba is belekukkantani (Raketen auf Washington)! Ice-T pedig mindig kemény, nincs mese.

előzmény: Jereváni Rádió (#1)

2008-07-07 23:46:21 Ivan/ (1) #2

Ugyan nem láttam, de biztos jó lehet a leírtak alapján:) Wynorski neve mindig garancia arra, hogy az ember igényes és szórakoztató trash filmet kapjon.

előzmény: Jereváni Rádió (#1)

2008-07-07 23:21:39 Jereváni Rádió (2) #1

Félelmetesen ratyi film, ahol a középpontban természetesen a világ megmentése áll. Tökéletes kliséhalmazról van szó, „Terroristákkal nem tárgyalunk”, „Szép munka volt hadnagy”, „Kapcsolom az elnököt”, és hasonló cicerói körmondatok uralják a filmet. Mondjuk Ice-T egyszerűen vicces a hosszú hajával a lopakodó-pilóta szerepében („a legjobb katonánk volt, de megbukott a pszichológiai vizsgálaton”), de a legröhejesebb az, amikor a főhőssel elkezd verekedni. Az a barom miután lefegyverzi a Jegesteát, eldobja a saját puskáját, hogy megküzdjön vele ököllel (Erre a szitura Ford Fairlane csak azt tudná mondani, hogy „Lett volna eszed. Faszfej”). Ott van még persze Erika Eleniak is, aki ugyan már nem az a Baywatch-cicababa, mégis baromi jól néz ki, csak sajnos nagyon keveset szerepel, túl sok ruhában. A legkínosabb jelenet azonban a vége, a „Parent’s Day”-ra (amit a filmben lakonikusan csak szülői értekezletnek fordítottak) a főhőst maga az elnök szállítja elnöki kocsival. No comment.