Rap, Revü, Rómeó (2004) ☆ 👁

magyar akciófilm, krimi, vígjáték

1,6
★☆☆☆☆

2010-06-06 12:21:34 Bruce94 (2) #16

Hát nem túl nagy szám. Én is sokat röhögtem rajta, hogy milyen gagyi. Az a jelenet amit Hannibal említett ott én is röhögtem. Stohl Buci nagyon gyenge, viszont baromi kemény {elég csak megnézni a 3. képet}.

Összességében: Nagyon erős egyes.

2009-06-22 13:02:29 robertjordan (?) #15

Ha röhögni akar az ember, nincs jobb műsor, mint egy üveg bor társaságában gagyi magyar filmeket nézni. Gálvölgyi, mint Dodi bácsi, a maffiavezér + Kalányos Rap Team... :D Ezt meg kell néznem.

2009-01-24 22:23:28 puttancsospeti (?) #14

Igen.

előzmény: Jereváni Rádió (#13)

2009-01-24 22:20:49 Jereváni Rádió (1) #13

Hallottad már a számot? Azt a változatot, amiben nincsen benne a szar raprész, hanem amiben csak a csaj énekel.

előzmény: puttancsospeti (#12)

2009-01-24 22:18:54 puttancsospeti (?) #12

Ízlésedet nem befolyásolhatom, de nem is akarom. ízlések és pofonok... :-)

előzmény: Jereváni Rádió (#11)

2009-01-24 22:16:23 Jereváni Rádió (1) #11

Nekem sem a szívem csücske a csaj, de az a szám jó.

előzmény: puttancsospeti (#10)

2009-01-24 21:58:04 puttancsospeti (?) #10

"Az egész filmben csak a legvégén hallható Varga Zsuzsa dal értékelhető"
Számomra az inkább csak méltó befejezése ennek a filmnek.

2009-01-24 21:41:50 Hannibal Lecter (1) #9

"Az egész filmben csak a legvégén hallható Varga Zsuzsa dal értékelhető"

Számomra az egyetlen értékelhető momentum, amikor hátulról jól fejenbasszák Gálvölgyit - biztos marha keménynek szánták a pillanatot, engem valahogy mégis elfogott a röhögés... :)

2009-01-24 18:41:41 Jereváni Rádió (1) #8

„Kalányos Rap Team”, ez már tényleg a szánalmasság csúcsa.

Az egész filmben csak a legvégén hallható Varga Zsuzsa dal értékelhető (Adhatom – gagyi rap nélküli változat), de azt sem az alkotók követték el.

2009-01-24 18:26:01 Hannibal Lecter (1) #7

Igen, ebben a hulladék fosrakásban röhejes ő is, mint mindenki más. Brandora hajazó, fényesre nyalt, öreg donja fárasztó, unalmas dupla nulla. Erre a filmre a bivalyröcsögei színjátszó csoportot is leszerződtethették volna a készítők.
Gálvölgyi humoristaként nagyon jó, színészként nem igazán ismerem a munkásságát. Viszont olyan filmek, mint ez, vagy a Le a fejjel, nem igazán mérvadóak.
A Heti hetes-féle társasággal viszont egyáltalán nem vagyok kibékülve, de ez már más tészta.

2009-01-24 17:44:24 [: Azuroo andrew :] (1) #6

Szomorú de nekem is hasonlóan lesújtó a véleményem.

2009-01-24 16:46:04 bengeeno (1) #5

Gálvölgyi nekem nagy kedvenc volt gyermekkoromban, de amikor átigazolt a '90-es évek végén, mintha nem is őt láttam volna. Egy idős bácsi, aki pár forintért hülyét csinál magából és a szakmából, amit Ő hipokrita módon annyira szeret hangoztatni, hogy haldoklik. A műsora színvonaltalan, a humora erőltetett lett, egy teátrális mélyrepülés Gálvölgyi esetében, sőt, ez már kamikaze szintű. A filmek amikben játszik, meg egyenesen szarok (Le a fejjel..Rap, Revű, Rómeó..etc.). Természetesen ez az aljadék "mozi" sem kivétel. Már a film címe egyfajta agresszióra készteti a mozisokat, főleg, hogy állítólag ez 1 magyar film lenne (?). Ez a "Dodi bácsinak" a karakter ábrrázolása, egy ripacs Brando imitátorra emlékeztetett. Stohlt nagyon kedvelem, de itt borzalmasan alul teljesített. Szánalmas kis "adósságrendező" karikatúrája ez a színjáték:S. Ennek a filmnek nem lett volna szabad elkészülnie. Pénzpazarlás, időpocsékolás, bezúztatni való aljadék vállalkozás. Phö

2009-01-24 16:09:38 puttancsospeti (?) #4

Komikusként, humoristaként kétségtelenül tehetséges, nem is akármennyire. A sok Benny Hill utánzat ellenére is sokszor eredeti. De színészként... Hát nem tudom... Erősen a ripacs kategóriára hajaz nálam. arról nem beszélve, hogy igen, tényleg eladta magát, illetve ez már karöltve jár nála az öntömjénezéssel és a megalomán nárcizmussal...

2009-01-24 16:03:24 Hannibal Lecter (1) #3

"Számomra a mélypont Gálvölgyi János (egy zsák krumoliban is több tehetség van, mint benne)"

Ez azért túlzás. Gálvölgyi tehetséges, csak egyszerűen eladta magát az olcsó szórakoztatóiparnak (és a balliberálisoknak).

2006-09-01 20:10:35 Jereváni Rádió (1) #2

Egyetértek az előttem szólóhoz, két megjegyzéssel:

1. Számomra a mélypont Gálvölgyi János (egy zsák krumoliban is több tehetség van, mint benne)
2. Nekem a Pizzás c. "remekmű" (sic!) az abszolút nulla fok, az extrapolálhatatlan tartomány, de a Rap, Revü, Szar szerintem még 10 %-ot sem ér. Inkább adták volna a pénzt valamelyik gyermekékeztetési alapítványnak.

2005-02-05 23:04:18 Ivan/ (1) #1

Újabb pocsék, csapnivaló és már-már szinte nézhetetlen alkotás a magyar piacról. A történet vagy ezer sebtől vérzik, idegesitően gyengén megírtak a dialogusok, a színészek se az igaziak (Stohl "VV" Buci Andirs a mélypont) gyakorlatilag szar az egész!

10% (azért az abszolult legszarabb magyar filmet az "Apám beájulna"-t nem előzte be, de közel volt hozzá)