Hum Dil De Chuke Sanam (1999) ☆ 👁

Már másé a szívem

(Sanjay Leela Bhansali)

indiai-magyar musical, szerelmi történet, vígjáték

?,?

apa: Tud énekelni a vőlegény?
anya: Tud, de hamisan.

PG

Nandini:Csak úgy idejön, és nekem ki kell költöznöm. Csak érkezzen meg, úgy megkeserítem az életét, hogy két nap múlva elmegy.

PG

Sameer Rafilini:Én eregettem a legmagasabbra a sárkányomat és minden más sárkány zsinórját is elvágtam vele!

PG

Sameer Rafilini:Mi lesz a tandíj?
apa: Nem tanítok pénzért. Ha vége a tanulásodnak, lehet, hogy kérek valamit tőled, lehet, hogy nem. Az lesz a fizetséged.

PG

anya: Megvan a vőlegény, még ellenőriztetjük a horoszkópokat, és ha kedvezőek, megtartjuk az eljegyzést.

PG

asztrológus: a horoszkópok egyeznek!
anya: Mennyiben?
asztrológus: teljesen!

PG

Vanraj:Mindent el tudok viselni, kivéve a hazugságot. Ezért sok peremet elveszítem.

PG

Vanraj:A bíróságon sok idióta kérdés is elhangzik. Egyszer én is feltettem egy ostoba kérdést.
Nandini:Mit?
Vanraj:Megkérdeztem az alperest, hogy az igaz, hogy van egy lépcső a pincébe lefelé, de honnan tudja, hogy van egy lépcső a pincéből felfelé is?

PG

ápolónő: Fel kell függesztenünk az ápolást, amíg nem tudja kifizetni a költségeket.
Vanraj:Mindenünket ellopták. Telefonáltam Indiába, de időbe telik, amíg ideér a pénz.
ápolónő: Megértem, de ez az előírás.

PG

ellenőr: Jegyeket, bérleteket kérem! Süketek maguk? Húsz éve vagyok a szakmában, dehát ilyet nem láttam, azért, mert szerelmesek, azt hiszik, nekik nem kell jegyet venniük!

PG

Nandini: Nagyi, te voltál szerelmes?
nagyi: Igen. Megbotlott a lépcsőn és kiesett, és amikor megláttam, hogy kapaszkodik, segítettem neki. Akkor csókolt meg először.
Nandini:És terhes lettél?
nagyi: Buta, csókolózástól nem lesz terhes az ember!

PG

Vanraj: (Nandininek) Te nem tudod, mi a szerelem!

PG

apa: Ebben a házban senkinek sincs joga szerelmesnek lenni! Mi szabályok szerint élünk!