Evan Almighty (2007) ☆ 👁

(Tom Shadyac)

amerikai fantasy, vígjáték

2,6

2008-11-03 01:32:21 whiteman 01 (1) #8

Ez a rendező már harmadszorra bizonyította be, hogy Jim Carrey nélkül semmit nem ér. az egyik legrosszabb folytatás, amit láttam. Ez a Steve Carell meg micsoda egy irritáló fazon!

2008-10-08 20:06:19 synyster (1) #7

"Volt pár jó poén benne": hát az első 50 pecben(amit megbírtam nézni) nem hogy jó de még közepes poén sem volt.A főszereplő meg egyszerűen irritáló számomra.

2008-07-14 19:05:40 Rea (4) #6

Volt pár jó poén benne... :)

2008-02-27 07:32:20 goromba (2) #5

Hát,igen, ez az az a fajta folytatás, ami az első rész bevétele alapján kötelező volt.Nagyjából itt véget is ért az alkotók lendülete.
Nyomjatok össze valami forgatókönyvet, bekínálunk valami erősebb összeget M.Freeman-nek, aztán hajrá.
Az első még jó ötlet volt, ez viszont kínosan erőltetett.

2007-08-06 09:59:16 Daemiaen (1) #4

"Tom Shadyac és Steve Oedekerk kezei alatt Jim Carrey sokkal-sokkal viccesebb Steve Carellnél"

Ez így teljes. Nem mindegy ám! :)

2007-08-06 09:55:15 Ivan/ (2) #3

"...Jim Carrey sokkal-sokkal viccesebb Steve Carellnél"

Ugyan nem láttam az első részt, de állítom, hogy bizony ez nem Carellen multott. Vele különösebb gond nem volt, sőt ha véletlenül Carrey játszott volna a folytatásban akkor se lett volna jobb ez a film.

2007-08-06 09:36:11 Daemiaen (1) #2

Evan, a minden6ó (Evan Almighty, 2007, forgalmazza: UIP)

Mivel a Universal birtokában a Bourne-franchise-on kívül (évek óta) nincs nagy nyári ütőkártya, egész egyszerűen muszáj volt folytatni egy olyan alkotást, ami főszereplője nélkül egy fabatkát sem ér. Az Evan, a minden6ó egy gigantikus mutáns, amelyből sok minden kiderül, többek között, hogy Tom Shadyac és Steve Oedekerk kezei alatt Jim Carrey sokkal-sokkal viccesebb Steve Carellnél, aki ezúttal soha nem látott mélységekbe ereszkedik, már ami a komikusi alakítást illeti. Kiderül aztán, hogy annyira nem volt ötlet, hogy inkább elszórtak 175 millió dollárt egy olyan vígjátékra, amit ugyan teljesen valósághű műállatokkal tömtek tele, de hogy a végére egy rajzfilmbe se illő, a megalomán borzalom, a Féktelenül 2-t megidéző cgi-jelenetsor kerüljön, végképp kiborító. A cérnavékony sztoriban olykor még felbukkan Morgan Freeman is, akinek nincs más feladata, minthogy a családok számára igazán tanulságossa (brrr...) tegye a filmet és Noé történetét. Teljesen félresikerült, horribilis összegekből összetákolt vacak, ami hűen mutatja, mennyire rá vannak szorulva Amerikában a folytatásokra.

2007-07-31 17:53:02 Ivan/ (2) #1

Ez bizony állatira gyengécske lett. A színészekkel különösebb baj nem lenne, de a történet egy baromság, és ha ráadásul ez még nem lenne elég, még egy hatalmas közhelygyűjteményt (ha fél órával hosszabb lenne a Transformerst is verné ebben, ami azért nem kis teljesítmény) is tartalmaz a film.