The Lion King 3: Hakuna Matata (2004) ☆ 👁

(Bradley Raymond)

amerikai-ausztrál animáció, kalandfilm, vígjáték

3,0

2020-08-24 14:06:30 Matthy (?) #5

Nem láttam a filmet, de a szinopszis alapján úgy tűnik, hogy a a készítők úgy gondolkodtak, hogy ennek a filmnek úgy kell viszonyulnia az eredeti Oroszlánkirályhoz, mint a Rosencrantz és Guildenstern halottnak a Hamlethez. Aki ismeri mindegyik művet, az biztos meg tudja mondani, hogy ez mennyiben igaz. Én nem.

Szerk.: közben utánanéztem wikipédián, tényleg az volt az alapja.

2007-11-02 20:35:15 Semprini (3) #4

Általában igaz, de szerintem az Oroszlánkirály 2 és 3 még speciel a nézhető kategóriába tartozik.
(Ami nagyon nem kellett volna, az a Notre Dame-i toronyőr 2, Pocahontas 2, Szépség és szörnyeteg 2, Atlantis 2, Dzsungel könyve 2. Na, ezek tényleg videóra készült, összecsapott fércművek.)

előzmény: yuriko (#3)

2007-11-02 20:30:14 yuriko (?) #3

Én valamiért az összes Disney-s folytatással úgy vagyok, hogy az eredeti színvonalát úgysem lesz képes elérni, ezért meg sem próbálkozom velük. Oroszlánkirály 2, Kis hableány 2 brr már a gondolattól is kiráz a hideg.

2007-11-02 20:14:24 Semprini (3) #2

Nem értek teljesen egyet, ez amolyan kikacsintós-parodisztikus verziója az első résznek, elég abszurd, de azért rossznak nem nevezném, egyszer meg lehet nézni. Persze az alapfilm az igazi!

2007-11-02 20:09:29 Ágó (3) #1

VÁÁÁ!! Mindennek a megcsúfolása, ami hajdan Oroszlánkirály címszó alatt futott. Ennek ellenére Timon és Pumba úgy elviszik a hátukon ezt a harmatgyenge filmet, hogy az már mesébe illő. Nagyon nem kellett volna belekeverni az első részt. Akinek az tetszett, ezt meg ne nézze!