The Player (1992) ☆ 👁

A játékos

(Robert Altman)

amerikai dráma, krimi, thriller, vígjáték

4,1

2017-08-09 22:42:48 ryood (5) #7

a legszúrósabb fricska hollywoodnak, ami valaha készüt!!!

2014-03-26 00:32:09 Lil Martin (4) #6

bocsi, nemtom mennyire szeretitek a hozzászólásaimat, az előző talán picit minimalistább lett az eddigieknél is. szóval ja, Lynches is, meg nem is, a kiragadott jelenethez hasonlóan zseniális sok akad még benne, meg úgy az egész egybevéve jócskán arcleszaggatós. azért ha valaki Julia Roberts, vagy Willis összes filmjén (filmén..??) szeretne gyorsan átsprintelni, mert nagyon szereti egyiket, az ne ezzel kezdje.

most pedig megnézem az így neveld a sárkányoDAT-ot, mert még nem láttam.

2014-03-26 00:26:45 Lil Martin (4) #5

úúúúú!!

2012-11-12 15:16:30 zéel (5) #4

Film a filmcsinálásról. Haláli!
Thriller a javából. Helyenként megfűszerezve némi komikus feszültséggel.

Valóban, ahogy dézi is írja, az egyik legzseniálisabb jelent a rendőrőrsön játszódik: ott egyszerre feszkós és vicces, ill. drámai és komikus.
És mennyi hollywoodi sztár egyetlen filmben! Ezúttal azonban, többségük nem színészként, hanem csak "egyszerű" sztárként.

2011-02-01 00:52:05 Enigma1978 (4) #3

Igen, van egyféle Lynch jelleg.

2011-01-07 23:02:02 dézi (4) #2

azért van benne néhány zseniális jelenet. a két kedvencem talán az, amikor Griffin a rendőrségre megy - az valami elképesztően vicces (és feszült egyszerre, tényleg zseniális), a másik pedig amikor hosszan telefonál a nővel - valamit nagyon eltalált ebben Altman. meg amikor a nő a bűnről, bűntudatról beszél.

meg rájöttem, hogy nagyon tetszik ez a finom dekadencia, ami eddig minden általam látott filmjében ott van. kicsit erről nekem a Mulholland Drive hangulata ugrott be, az meg azért nem semmi. :)

2006-11-26 23:48:41 Kovacsadam89 (5) #1

Rest in peace Robert.Ez volt a kedvenc művem öntől.