The Punisher (1989) ☆ 👁

(Mark Goldblatt)

amerikai-ausztrál akciófilm

2,9

2020-04-07 21:17:11 Mario Brothers (5) #6

A b-kategóriás akciófilmek egyik legjobbja! Dolph Lundgren a depressziós gyilkos antihős, akinek nincs vesztenivalója, mintha neki találták volna ki a szerepet. Itt nem spórolnak a vérrel és a brutalitással, manapság már nem csinálnak ilyen tökös akciófilmeket, pedig lenne rá igény!

2010-09-13 07:48:53 robertjordan (1) #5

Ja, legalább két méteres. :) Ez a film pedig a mintapéldánya a nézhetetlen kategóriának. Fizikai fájdalmat jelentett a megtekintése, annyira béna.

előzmény: deviant (#4)

2007-05-06 00:22:43 deviant (?) #4

a dolph lundgren nagy színész. :)

2007-05-05 23:37:22 Ivan/ (3) #3

Úgy látszik most ilyen időszakom van:) De ezek elég hamar lecsengenek és utána jó ideig nem nézek hasonlókat:)

2007-05-05 23:34:24 Dió (?) #2

Egyre erősebb a gyanúm, hogy míg más a minőségi filmekre hajt, te valamiért szándékosan a c-kategóriás trash-műfaj gyöngyszemeivel kínzod magad:) Ez nem baszogatás volt, csak egy észrevétel keretében hangot adtam annak, hogy marhára nem értem ennek az okát:)

2007-05-05 23:16:41 Ivan/ (3) #1

Na végre egy jó kis ZS kategóriás akciófilm:) Dolph Lundgren fényes karrierje csúcsán vállalta el eme szeretnivalón szar film főszerepét. És milyen jól tette, hiszen parádés alakítást nyújt. Ha ötször megszólal, akkor lehet már sokat mondtam és ráadásul mindannyiszor kb. 3 szavas mondatokat morzsol el. Aztán ha már a színészi játékot dicsértem itt van a rendezés is ami szintén szót érdemel! Valami elképesztően szar ez is, de mondjuk ebben nagy szerepe lehetett annak, hogy szerintem a forgatókönyv, ha 3 sort kitett már sokat mondhattam. Szóval tényleg szar film ez a javából, de meg nem mondanám miért mégis egy kicsit talán szerethető.