TMNT (2007) ☆ 👁

2,7

2008-07-29 21:18:23 whiteman 01 (?) #5

ezt a remekművet 33 percnél kapcsoltam ki:D

2008-05-07 00:25:52 gorni (5) #4

enis mindig is szerettem, tenyleg a tobbiert nem rajongtam annyira gyerekkoromban :) nagyon tetszett ez a film is. timellya1209: lehetunk baratnok

előzmény: timellya1209 (#3)

2008-01-06 11:51:45 timellya1209 (5) #3

Én eddig is szerettem a figurákat (lány létemre!!!) de most mégjobban a szívembe vésték magukat!!! Egyszerűen szuper lett!

2007-09-14 22:12:40 Film-fan (4) #2

Visszatértek a teknőcők!

Nekem személy szerint tetszett a film, az sem baj, hogy nem a korábbi élőszereplős-maszkos vonalat erősítették, hanem CGI technikát alkalmaztak. Véleményem szerint nem igazán lóg ki a sorból napjaink ilyen tipusú, egész estés animációs filmjei mellett. Az is kifejezetten üditő, hogy végre új ellenféllel kell szembeszállnia a kétéltűeknek:
Ezúttal nem Zúzóval, hanem egy még ősibb gonosszal kell megküzdeniük, ugyanakkor a csapaton belüli széthúzás is felüti a fejét (Leonardo-raffaello közt). Sajnos a Doni és Miki kevesebb szerepet kap, de azért Michalengelonak így is van egy-két emlékezetes beszólása.
Az akciók szerintem fenomenálisak, elvégre egy ilyen fimtől ezt várja az ember: egy, a gyerekkorunkat idéző, hősiességről és bajtársiasságról szóló hős-eposzt. Kellenek az ilyen filmek.

2007-09-03 09:58:46 Daemiaen (2) #1

TMNT - Tini nindzsa teknőcök (TMNT, 2007, forgalmazza: Budapest Film)

Visszatértek a pizzazabáló teknőcök, akik ezúttal cgi-formában rugdalóznak: a Kevin Munroe által írt-rendezett negyedik epizód lazán kapcsolódik az 1993-ban befejezett trilógiához, ami kifejezetten jó ötlet a sok "Begins" és "Returns" korában, ugyanakkor a bátorság nagyon hiányzik a forgatókönyvből. Az animáció színvonala megüti a jó alját, de senki se várjon olyan látványt, amit a nagy stúdiók cgi-meséitől megszokhattunk az utóbbi időkben. Ez a végére már egyáltalán nem zavaró, lévén szinte az egész film sötétben játszódik, ami elfedi a szűkösebb költségvetés által visszafogottab minőséget. Természetesen visszatér mindenki, akit anno megismertünk/megszerettünk, azonban az ellenfelek újak, csak kár, hogy szinte egyáltalán nem jut rájuk idő, mint ahogy Donatellóra és Michelangelóra sem. Munroe leginkább a Leonardo és Raphaello közötti testvéri viszályra koncentrál, ami túlontúl nagy hangsúlyt kap, így pedig kevés az, amit végeredményként láthatunk, de azért túl nagy csalódást sem okoz. Már az elvárásokhoz képest.