Wristcutters: A Love Story (2006) ☆ 👁

Csuklónyiszálók

(Goran Dukic)

amerikai-angol-horvát fantasy, szerelmi történet, vígjáték

2013-10-10 00:26:33 Kakimatyi (5) #7

A címből ki nem találná az ember fia/lánya, mennyire aranyos és vicces egy produkció ez. Le vagyok nyűgözve, rögvest bekerült a kedvenceim közé. számomra azon ritka filmtípus megtestesítője, amelyiknél nem igazán tudom megmondani miért is köti le végig a figyelmem és miért is szórakoztat olyan jól... talán az a mélységesen emberi és mégis fekete humora, amivel meg akarja érteni a benne megforduló karaktereket. Nem tudom, de baromi jól működik !

2012-12-28 18:16:41 Ubul (?) #6

anno én is megjegyeztem pár filmnél, de azt a választ kaptam, hogy nem az oldal hibája, hanem a rottené

előzmény: BrokenUmbrella (#5)

2012-12-27 14:47:45 BrokenUmbrella (3) #5

Nem jó a RT-os link, nem ezt a filmet jeleníti meg.

2009-09-12 12:32:11 Dió (4) #4

Nem mondom, hogy baromi izgalmas egy film lenne, mert neha allatira le tud lassitani, es ez nehol zavaro, de ugyanakkor egy ilyen beteg sztorival alapbol el lehet kapni a nezo toket, es amit erre rahuznak, az pedig helyenkent egeszen fantasztikus: kedves, bajos, szerelemkeresesbol es filozofikus kerdesek boncolasabol allo, kalandos es nehol nagyon humoros (2009-ben eddig csak ritkán rohogtem ilyen joizueket) road-movie nagyon eltalalt karakterekkel es szereplokkel. A befejezes elott megint elkezdett rezegni a lec, de a zaro megoldas megint annyira aranyos, hogy eleg konnyu szivbe zarni.

2009-07-18 00:11:39 myke7 (5) #3

Mindig jobb kedvem lesz tőle, egyszerűen fantasztikus.

2008-04-08 12:58:31 sAnyi (4) #2

-a

2008-04-08 12:58:12 sAnyi (4) #1

Igazán elvont film, de a bőven kimeríti a szórakoztató kategóriát ;)