The Gravedancers (2006) ☆ 👁

(Mike Mendez)

amerikai horror, thriller

2,6

2022-06-08 21:05:54 fempolip (5) #5

Nem tudom miért, de az egyik abszolút titkos favoritom, imádom minden percét. Pedig tudom, hogy közel sem tökéletes. Talán az hogy nem hajlik át nagyon rossz trash-be, de azért táplálkozik belőle. Könnyen végigfut az alkotás. Nincs üres járat. Nem kell sokat gondolkodni sem. Para faktor nem sok akad. Bár lehet hogy ez inkább tapasztaltságomnak volt köszönhető akkor is.
Az After Dark Horrorfest-es összesből ez a legjobb alkotás nekem.

2009-05-21 15:03:08 HejjaX (2) #4

a befejezése tényleg vicc. ráadásul sztem arra ment el a film költségvetésének fele. kár érte.

2009-05-05 10:34:05 Suhok (2) #3

Végzetes hiba. Nagyon nevetséges. Főleg a szellemalakok, mintha egy 84-es zombiparódia lenne. Persze nem maradhatnak el a szellemnyöszörgések sem, meg persze a hasonló mondatok:
"I think she has gone" - majd a csaj baltával a hátában végzi, miután kimondta.

2007-08-03 10:48:26 Ivan/ (3) #2

A vége tényleg nagy állatság lett, de amugy egész élvezhető kis horror.
Az egyébként meg különösen meglepett, hogy Mike Mendez rendezte, mert ugyan csak a Gyilkosok című filmjét láttam eddig de az igen-igen előkelő helyet foglal el nálam minden idők legokádékabb filmjeinek listáján.

2007-05-16 09:06:00 Olórin (2) #1

Ilyen gyökeresen elkúrt finálét is ritkán látni. Az utolsó 10 percig egy szolid kis 3-asra érdemes lett volna, de utána majdnem rávágtam egy kurvanagy egyest. Aki képes ilyen befejezést forgatni, annak halvány fingja sincs a horrorfilmek hatásmechanizmusáról. Szánalmas.
Dominic Purcell meg valami bődületesen fos színész, rossz nézni, amikor felbukkan, mondjuk ez már a Prison Break óta nyilvánvaló...