Wild Hogs (2007) ☆ 👁

(Walt Becker)

amerikai vígjáték

3,0

2011-05-17 23:03:31 BonnyJohnny (3) #15

Akik ismerik az Easy Ridert biztos értékelték a mobil eldobós jelenetet is (=óraeldobás), illetve Peter Fonda utolsó mondatát: "Nem kell óra."
Egyesek pedig idősebb és ifjabb Paul Teutul felbukkanását is... bár a Nevem Earl egyik epizódjában jobbak voltak.
Amúgy tényleg ennyi a film.
Ellenben ismét egy borzalmas csalódás Ray Liottatól... :(

előzmény: SanusLupus (#14)

2011-05-17 22:58:29 SanusLupus (3) #14

Négy jó dolgot találtam ebben a filmben. Az első, hogy néhol lehetett nevetni rajta. A második, hogy klassz motorok voltak benne. :) A harmadik, hogy megszólalt az AC/DC - Highway to hell. A negyedik, hogy berakták egy rövid szerepre Peter Fondát. Akik ismerik az Easy Rider című filmet, biztosan díjazták ezt.Amúgy pedig sablonos karakterek, sablonos történettel.

2010-08-08 20:12:26 copeland (3) #13

Nagyon jó film jó poénokkal és színészekkel:)

2010-06-19 20:05:09 paradox (1) #12

szerintem szar,de nézhető

2009-07-24 15:26:57 Semprini (4) #11

Nagyon jókat nevettem a filmen, főleg Macy figuráján, bár Kálid Artúr helyett talán Harsányi Gábor hangja jobban illett volna a karakteréhez. A többiek a szinkronjaikkal együtt kifogástalanok. Jó volt megint látni Marisa Tomei-t is, kár hogy nem volt több szerepe.
10/8,5

2009-03-27 13:15:12 Tom85 (5) #10

Nekem bejött, már megnéztem párszor. A vége tényleg lehetett volna jobb. Jól összehozták ezt a bandát. Király poénok és jelenetek!

2008-12-19 21:42:35 Fernando Mojito (5) #9

még jó hogy végigolvastam a kommenteket, így nem kell leírnom ugyanezt. a négyesen kívül Liotta is szenzációs volt. A rengeteg trágya "vígjáték" mellett igazi felüdülés ez a film. =)

előzmény: GothMan (#2)

2008-12-07 13:42:28 Dió (2) #8

Tipikus, már a harmincadik percben halott, blőd vígjáték-próbálkozás, buta humorral, cseppett sem vicces, ám annál erőltetettebb és kiszámíthatóbb tucatpoénokkal, sík karakterekkel és egyre csak laposodó sztorival. Ray Liotta és a négy "fater" figurájában nagy karakterlehetőségek voltak - elég szépen megy el mellettük a film, és válik egy egy-év-múlva-már-senki-sem-emlékszik-rá, illetve ezek-a-színészek-meg-hogy-kerültek-bele filmmé.

2008-07-28 19:43:46 k3pl3r (?) #7

Kár, hogy a vége olyan idétlen lett. Már vártam a végén a poént, erre csak úgy összecsapják. Ennek ellenére jó szórakozás, nem is vártam többet. Már csak Travolta miatt is megadom a 4-est. Az ő játékán nem keveset nevettem:)

2008-05-18 00:14:00 cifi (3) #6

Egyszer meglehet nézni..de másodszorra 5 perc után alvás...

2008-04-08 13:38:46 allegra (3) #5

A Scrubs-os "dr Cox" kiváló karakter benne!:)

2008-02-22 15:34:03 nagype (4) #4

Szerintem az eleje kifejezetten nézhető volt, volt benne pár jó poén és gag. Viszont valóban sajnos nem sok történetet hoztak ki belőle, így a bejezés is döcögős és uncsi volt.

2007-11-30 16:24:20 gyilkosvirus (1) #3

Néha vicces néha nem. Szódával elmegy

2007-11-13 17:33:31 GothMan (4) #2

Na, ez meg egy igazán jó kis vígjáték Travoltával a fõszerepben! Négy középkorú szolid motoros nekivág Amerikának, hogy egy kicsit lazuljon, de persze kapásból összeütközésbe kerülnek egy "igazi" motoros bandával. Baromi jó poénok vannak benne, és mind a négy színész formán felül teljesít szerintem, úgyhogy ez tényleg tipikusan olyan film, ami teljesen ellazítja az embert, és képes kikapcsolni másfél órára! ;)

2007-04-20 09:34:18 Daemiaen (2) #1

Faterok motoron (Wild Hogs, 2007, forgalmazza: Fórum Hungary)

Pedig jó lehetőségek rejlettek benne... Ehelyett visszafogottan poénos film a Faterok motoron, amelyben a - micsoda pazarlás! - kidolgozatlan, egyéniségtől mentes figurák kerülnek olyan, sokszor látott helyzetekbe, amelyekben csak a színészek jelenléte viszi el a hátán az adott jelenetet. Mert egy Travolta-Macy "baráti" összeölelkezés azért, ha nem is filmtörténeti pillanat, mindenképpen jelentős eseménynek mondható mindkét színész pályájának tükrében. Nagy veszteség, hogy sem a forgatókönyv, sem a rendezés nem képes szinte semmit sem kiaknázni sem mondjuk Ray Liottából, sem pedig abból, hogy ilyen remek volt az alapötlet.